Galimas Conoro McGregoro diržo dizainas | „Twitter“ nuotr.

Galimas Conoro McGregoro diržo dizainas | „Twitter“ nuotr.

Ankstyvą liepos 11 d. rytą Lietuvos laiku „UFC 264“ turnyre išvysime amerikiečio Dustino Poirier (27-6) ir airio Conoro McGregoro (22-5) trilogijos pabaigą.

C.McGregoras šiuo metu lengvo svorio kategorijos reitinge tėra 6-as, bet pergalė prieš D.Poirier veikiausiai leistų jam dalyvauti titulinėje kovoje, nes amerikietis yra reitingo lyderis. Beveik neabejojama, kad šios kovos laimėtojas vėliau susitiks su Michaelio Chandlerio ir Charleso Oliveiros dvikovos nugalėtoju. Pastarojoje kovoje paaiškės naujasis pasaulio čempionas, pradėsiantis erą po Chabibo NurmagomedovoBeje, C.McGregoras ilgai laukti kovos dėl diržo nėra nusiteikęs. Airis nori, kad dar prieš kovą su D.Poirier UFC sukurtų naują diržą ir pavadintų jį jo pavarde.

Tokia idėja sudomino ir M.Chandlerį. Jis pažymėjo, kad būtų nieko prieš, jei kovoje su C.McGregoru galėtų ne tik ginti pasaulio čempiono diržą, bet ir laimėti naująjį „McGregoro diržą“.

„Man ši idėja labai patinka. Juk tai Conoro stilius. Šiuo metu tai garsiausias vardas kovinio sporto pasaulyje. Geriausio visų laikų kovotojo Chabibo Nurmagomedovo pasitraukimas atvėrė duris įvairioms naujovėms lengvo svorio kategorijoje. Manau, kad galiu nesunkiai užkelti savo vardą į šio diviziono viršūnę ir sėkmingai ginti diržą. Nemanau, kad UFC išpildys McGregoro diržo idėją, bet jei jis nugalėtų Poirier ir mes galėtume susikauti lapkritį arba gruodį, tai būtų visai šaunu tuo pačiu kovoti ir dėl McGregoro diržo. Jis pastatytų ant kortos savo diržą, o aš – pasaulio čempiono. Tikrai būčiau nieko prieš laimėti retą diržą. Tikiuosi, kad mano kova su Conoru įvyks anksčiau ar vėliau. Iki karjeros pabaigos tikiuosi su juo susitikti narve, tik nežinau, kiek laiko to reikės laukti“, - sakė M.Chandleris.

Paskutinį kartą didesnės sportinės prasmės neturintį diržą UFC kūrė Jorge Masvidalio ir Nate‘o Diazo kovai. Tada laimėjęs J.Masvidalis iškovojo ir simbolinį „kiečiausio močkruščio“ (BMF) diržą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų