Robinas Gosensas | Scanpix nuotr.

Robinas Gosensas | Scanpix nuotr.

 „Atalanta“ saugas Robinas Gosensas savo biografijoje atskleidė istoriją, kaip po vienų iš rungtynių norėjo apsikeisti marškinėliais su Turino „Juventus“ žvaigžde Cristiano Ronaldo, tačiau pasijautė sugėdintas.

Kai R.Gosensas norėjo įgyvendinti savo gyvenimo svajonę, jis atsitrenkė lyg į sieną. Net ir šiandien Vokietijos futbolininkas jaučiasi gėdingai dėl šio įvyko.

„Po rungtynių su „Juventus“, bandžiau išpildyti savo svajonę turėti C.Ronaldo marškinėlius“, – savo biografijoje „Dreams are Worthwhile“ pasakoja 26-erių metų R.Gosensas. „Po paskutinio švilpuko nuėjau pas jį ir paklausiau: „Cristiano, ar galiu gauti tavo marškinėlius?“ Jis net nepažiūrėjo į mane ir atsakė „ne“.

R.Gosensas papasakojo, kaip jis jautėsi po šio įvyko, nutikusio su anksčiau laikytu idealu.

„Buvau visiškai išraudęs ir susigėdęs“, – sakė R.Gosensas. „Nuėjau toliau ir jaučiausi labai menkas. Žinote tą akimirką, kai kažkas nutinka gėdingo ir jūs apsižvalgote, ar kas nors tai pastebėjo? Būtent man taip buvo ir aš bandžiau tai nuslėpti“.

Šiuo metu „Serie A“ pirmenybėse „Atalanta“ 2 taškais lenkia „Juventus“ ir užima trečią poziciją.

Gruodį vykusiose rungtynėse „Atalanta“ ir „Juventus“ sužaidė lygiosiomis 1 – 1.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų