Jonas Jonesas | Youtube.com nuotr.

Jonas Jonesas | Youtube.com nuotr.

  Neseniai naujuoju UFC sunkiasvorių pasaulio čempionu tapęs kamerūnietis Francis Ngannou šiemet yra siejamas su superkova prieš amerikietį Joną Jonesą, tačiau UFC derybos su buvusiu čempionu stringa, o F.Ngannou tikina, kad ilgai laukti kitos kovos nesiruošia.

J.Jonesas neseniai pasižymėjo, kad 8-10 mln. JAV dolerių suma už kovą su F.Ngannou būtų per menka, tačiau nėra įvardinęs tikslesnės, jį tenkinančios sumos.

„Submission Radio“ laidoje kalbėjęs J.Joneso treneris Mike‘as Winkeljohnas mano, kad ši kova būtų didžiulė ir UFC prezidento Dana White‘o dažnai kaip vienas geriausių kovotojų istorijoje įvardinamas J.Jonesas nusipelno gauti bent 50 mln. JAV. dolerių.

„Manau, kad tai galėtų būti tokia didelė kova kaip Floydo Mayweatherio kovos. Kiek jis uždirba? Šimtus milijonų? Nežinau. F.Mayweatheris buvo pats savo vadybininkas, o J.Jonesas tai turi dalintis su UFC. Visgi aš nematau priežasčių, kodėl jis negalėtų uždirbti 50 mln. JAV dolerių, o UFC vis tiek gautų didžiąją dalį. UFC reikia superžvaigždžių, tokių kaip J.Jonesas. Kurį laiką tokia žvaigžde buvo Conoras McGregoras, tačiau jis parkrito“, – sakė M. Winkeljohnas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (14)
Registruoti
Anoniminiai (14)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų