Neymaro ir Tiago Djalo konfliktas | „Twitter“ nuotr.

Neymaro ir Tiago Djalo konfliktas | „Twitter“ nuotr.

 „Lille“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1 – 0 įveikė Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkus ir tapo vienvaldžiu lygos lyderiu.

Rungtynių pabaigoje visai neseniai po traumos grįžęs Neymaras įsivėlė į konfliktą su Tiago Djalo. Brazilas užribyje pastūmė varžovą, jie abu užsidirbo antrąsias geltonas korteles ir buvo išvyti iš aikštės.

Konfliktas nenurimo ir žaidėjus išvarius iš aikštės. Neymaras su T.Djalo ėjo vienas šalia kito, o brazilas varžovui bandė kažką įrodinėti. T.Djalo jam vis atsikirsdavo, tad brazilas dar kartą pastūmė varžovą. Vėliau abu futbolininkai dar bandė pabėgti nuo apsaugos darbuotojų ir vos neįsivėlė į muštynes. Laimei, galiausiai jie buvo nuvesti skirtingomis kryptimis ir konfliktas nurimo.

Labai dažnai traumas besigydantis Neymaras sužaidė tik antrą mačą per pastaruosius pusantro mėnesio. Tikėtina, kad dabar jis dar užsidirbs diskvalifikaciją.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (19)
Registruoti
Anoniminiai (19)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų