Avarija | „Twitter“ nuotr.

Avarija | „Twitter“ nuotr.

 Ambicingoji „Extreme E“ lenktynių serija startavo baisia avarija – vokietė Claudia Hurtgen su „ABT Cupra“ vertėsi net keletą kartų. Nors 49-erių vokietės avarija atrodė šiurpiai, ji ne tik išvengė rimtų sužalojimų, bet ir pareiškė, kad tikisi startuoti lenktynėse, jei jos automobilis bus sutaisytas.

„Važiavau nuokalne ir, manyčiau, atsitrenkiau į akmenį. Tada daug kartų verčiausi, bet po avarijos jaučiausi neblogai. Problema buvo ta, kad neveikė radijo ryšys su komanda, todėl negalėjau jiems pranešti, kad man viskas gerai. Laukiau, kol atvyks trasos maršalai. Atrodė, kad laukiu visą amžinybę. Iš karto po avarijos viską patikrinau, įvertinau savo būklę. Buvo šiek tiek kraujo, bet tai niekis. Turėjau laukti, kol užsidegs žalia šviesa, leidžianti man palikti automobilį. Iki tol tiesiog sėdėjau automobilyje ir bandžiau atsipalaiduoti. Aišku, šią popietę jau nebevažiuosime, bet tikiuosi, kad automobilį spėsime sutaisyti iki rytojaus“, - sakė C.Hurtgen.

„Extreme E“ čempionate lenktyniauja tokios žvaigždės kaip Jensonas Buttonas, Carlosas Sainzas, Sebastienas Loebas, Laia Sanz, Cristina Gutierrez ir kiti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų