Srdjanas Obradovičius | Youtube.com nuotr.

Srdjanas Obradovičius | Youtube.com nuotr.

 Garsus Serbijos teisėjas Srdjanas Obradovičius dėl nesuvokiamo sprendimo gavo 10 metų diskvalifikaciją ir 15 mėnesių turės praleisti kalėjime.

2018 m. Serbijos „SuperLiga“ rungtynėse tarp „Spartak Subotica“ ir „Radnički Niš“ S.Obradovičius skyrė 11 m baudinį į pastarosios komandos vartus. Jo sprendimas pribloškė abiejų komandų žaidėjus, nes tuo metu įžvelgti taisyklių pažeidimą buvo tiesiog neįmanoma, o teisėjas sugalvojo, kad vienas iš futbolininkų kamuolį lietė ranka.

Šiose rungtynėse sprendėsi tai, kuri ekipa užsitikrins vietą UEFA Europos lygos atrankoje. „Spartak Subotica“ rungtynės laimėjo 2:0 po to, kai į varžovų vartus įmušė du 11 m baudinius. Jei pirmasis baudinys didesnių abejonių nekėlė, tai antrasis sukėlė tikrą skandalą. Beje, tose rungtynėse S.Obradovičius dar išvarė iš aikštės „Radnički Niš“ žaidėją Milaną Pavkovą, kuriam per keletą minučių parodė dvi geltonas korteles.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (15)
Registruoti
Anoniminiai (15)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų