„Panevėžio“ triumfas ir apdovanojimai | BNS/Arno Strumilos nuotr.

„Panevėžio“ triumfas ir apdovanojimai | BNS/Arno Strumilos nuotr.

„Panevėžys“ Optibet LFF Supertaurės finale po baudinių serijos 3 – 2 (2-2) įveikė Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkus ir iškovojo šio turnyro trofėjų. 

Tomislavas Kišas 31-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė šiose rungtynėse „Žalgirį" į priekį 1:0. Netrukus futbolininkas galingu smūgiu iš tolimos distancijos dar kartą nuginklavo vartininką ir padvigubino vilniečių pranašumą 2:0. Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką rezultatą sušvelnino vienuolikos metrų baudinį realizavęs Ernestas Veliulis.

Elivelto 50-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 2:2. Per pagrindinį rungtynių laiką išsiaiškinti nugalėtojo nepavyko, todėl komandos santykius aiškinosi baudinių serijos metu. Jos metu tikslesni buvo panevėžiečiai, kurie realizavo 3 smūgius iš 6, tuo tarpu vilniečiai vienu mažiau – 2.


Rungtynių eiga: 

90 min. „Panevėžys“ baudinių serijos metu realizavo tris smūgius, tuo tarpu „Žalgiriu“ vienu mažiau – 2.

90 min. Per pagrindinį rungtynių laiką išsiaiškinti nugalėtojo nepavyko, todėl vyksta baudinių serija. 

90 min. Pridedamos 3 papildomos žaidimo minutės.

85 min. C.Kozoronis baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau kamuolį sėkmingai sugavo varžovas.

73 min. Nemanja Ljubisavljevičius kampinio metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolį sėkmingai sugavo vartų sargas.

61 min. E.Veliulis atliko pavojingą smūgį, tačiau vilniečius išgelbėjo nuo vartų linijos kamuolį išmušęs futbolininkas. 

54 min. KOKIA PROGA! Hugo Figueredo atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

50 min. ĮVARTIS! Elivelto puikiu smūgiu jau antrojo kėlinio pradžioje nuginklavo vartininką ir išlygino rungtynių rezultatą 2:2.

46 min. Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

45 min. „Žalgiris" po pirmojo kėlinio įgijo minimalų pranašumą 2:1.

45 min. ĮVARTIS! E.Veliulis sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

37 min. ĮVARTIS! T.Kišas galingu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir padvigubino vilniečių pranašumą 2:0.

34 min. Josipo Tadičiaus smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir vilniečių ataka nutrūko. 

31 min. ĮVARTIS! T.Kišas tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė šiose rungtynėse „Žalgirį" į priekį 1:0. 

23 min. Vilniečiai jau kurį laiką kontroliuoja kamuolį, tačiau surengti pavojaus prie varžovų nepavyksta. 

14 min. „Panevėžis" surengė pavojingą išpuolį, kurio smaigalyje atsidūrė Ernestas Veliulis, tačiau laiku savo ginamus vartus palikęs Edvinas Gertmonas eliminavo pavojų.

8 min. Tomislavas Kišas atliko smūgį dešine koja iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

6 min. Chrysovalantis Kozoronis atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys atsidūrė vartų sargo rankose.

0 min. Teisėjas skelbia rungtynių pradžią!


Startinės sudėtys:

Startinės sudėtys | Organizatorių nuotr.

Startinės sudėtys | Organizatorių nuotr.


Įdomūs faktai: 

• Rungtynės turėjo būti žaidžiamos vasario mėnesio 27 dieną, tačiau tada, komandose užfiksavus teigiamus COVID-19 atvejus, akistatą buvo nuspręsta nukelti į tolimesnį laiką.

• Abi komandos per tą laiką spėjo startuoti ir „Optibet A lygos“ pirmenybėse – Panevėžio klubas per tris susitikimus iškovojo visas tris pergales, tuo tarpu žalgiriečiai per tris mačus dusyk šventė pergalę ir kartą turėjo tenkintis tašku.

• „Žalgiris" yra daugiausiai kartų Supertaurėje triumfavusi komanda – 7.

• „Žalgirio" vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas bandys iškovoti trečiąjį savo Supertaurės titulą. Jam sutrukdyti bandys pirmą kartą dėl šio trofėjaus besikausiantis „Panevėžys“ su Joao Martinsu priešakyje.


Komentarai:

Mantas Kuklys, „Žalgirio“ vicekapitonas:

„Rezultatas neblogas, mūsų sportinė forma gerėja. Turėjome labai gerą pasiruošimą sezonui, bet koronavirusas mums labai sumaišė kortas. Po viruso komanda labai sunkiai atsigavinėjo. Rinktinių pertrauka mums davė šiek tiek laiko, tad jaučiamės pasiruošę. Savaitgalį laukianti akistata su „Panevėžiu“ bus rimtas testas – varžovai panašių problemų neturėjo, o ir sezoną pradėjo lyg ant sparnų. Varžovas geras. Manau, kad šiuo metu visos komandos Lietuvoje demonstruoja neblogą forma – viena iš jų „Panevėžys“. Jie surinko devynis taškus, matosi aiškus braižas ir ko treneris nori iš komandos. Jie demonstruoja puikų žaidimą, bet tai bus vienos rungtynės – kas labiau norės, ras daugiau varžovo silpnybių, tas ir nugalės."


Komandų forma:

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (27)
Registruoti
Anoniminiai (27)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų