„Roland Garros“ turnyras | Scanpix nuotr.

„Roland Garros“ turnyras | Scanpix nuotr.

 Dėl nerimstančios koronaviruso pandemijos Prancūzijoje neseniai buvo dar kartą įvestas griežtas karantinas, privertęs sunerimti ir sporto renginių organizatorius.

Praėjusiais metais 4 mėnesius vėlavęs, bet galiausiai įvykęs „Roland Garros“ turnyras šiemet gali būti atšauktas, jei karantinas Prancūzijoje nebus atlaisvintas. Taip tikina Prancūzijos teniso federacijos prezidentas Gillesas Morettonas.

„Kol kas neatsisakome pirminio plano ir tikimės surengti turnyrą iš anksto paskelbtomis dienomis, bet jei mums pasakys, kad karantine turėsime išbūti 2 mėnesius, tuomet galime būti priversti imtis atitinkamų priemonių, iš kurių blogiausia – turnyro atšaukimas. Net nenoriu įsivaizduoti tokio scenarijaus. Kol kas analizuojame gausybę variantų, kaip būtų galima surengti turnyrą. Neįsivaizduoju tik vieno varianto – turnyro surengimo su pilnai užpildytomis tribūnomis. Visi kiti variantai – nuo turnyro be žiūrovų iki tam tikro arenų užimtumo, yra svarstomi. Nuolat palaikome kontaktą su žaidėjais ir pažiūrėsime, kuo viskas pasibaigs“, - sakė G.Morettonas.

Pagrindinis šių metų „Roland Garros“ turnyro etapas turėtų vykti gegužės 23 – birželio 6 dienomis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų