Nathanas Baggaley | Youtube.com nuotr.

Nathanas Baggaley | Youtube.com nuotr.

 Garsus Australijos baidarininkas Nathanas Baggaley įkliuvo teisėsaugai. Jis kartu su jaunesniuoju broliu Dru buvo pripažinti kaltais dėl bandymo importuoti 650 kg kokaino į Australiją. Tokio narkotikų kiekio vertė siekia net 200 mln. Australijos dolerių (152 mln. JAV dolerių).

Incidentas įvyko dar 2018 m., kai Dru kartu su laivą vairavusiu Anthony Draperiu buvo pagauti policijos. Iš užsienyje registruoto laivo D.Baggaley ir A.Draperis pasiėmė 650 kg kokaino ir plaukė atgal, kur juos pasitiko pareigūnai.

Tituluotas sportininkas, skirtingai nei jo brolis, sulaikymo metu laive nebuvo, tačiauteismas pripažino, kad N.Baggaley žinojo apie savo brolio planus ir padėjo jam vykdyti operaciją. Olimpietis padėjo broliui įsigyti reikiamą įrangą.

N.Baggaley teisme įrodinėjo, kad nežinojo savo brolio planų. Baidarininkas tikino manęs, kad jo brolis ruošiasi pradėti naują verslą ir savo laivu plukdys žmones stebėti ryklių. Tuo tarpu D.Baggaley sakė manęs, kad paketuose, kuriuos jis paims, bus ne kokainas, o tabakas. Visgi, teismo tai neįtikino.

Teigiama, kad A.Draperis teisme liudijo prieš brolius ir taip sušvelnino sau bausmę. Tuo tarpu brolių Baggaley bausmė bus paskelbta artimiausiu metu.

N.Baggaley 2004 m. Atėnų olimpiadoje laimėjo du sidabro medalius. 2002 m., 2003 m. ir 2005 m. jis tapo pasaulio čempionu, taip pat turi du planetos pirmenybių bronzos medalius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų