Khetagas Plievas | „Stop“ kadras

Khetagas Plievas | „Stop“ kadras

 „CFFC 94“ turnyre užfiksuotas beprotiškas, tačiau realus įvykis – kanadietis Khetagas Plievas neteko piršto ir toliau tęsė kovą.

Svorio kategorijos iki 175 svarų kovoje K.Plievas susitiko su Devinu Goodale‘u, o kova truko du raundus. Oficialiai rezultatas skelbia, kad D.Goodale‘as po antrojo raundo laimėjo techniniu nokautu, tačiau kovą teko stabdyti dėl to, kad K.Plievas neteko kairės rankos piršto.

„Jie ką tik paskelbė, kad bando surasti dingusį kovotojo pirštą“, – „Twitter“ tinkle rašė TSN žurnalistas Aaronas Bronsteteris. „Akivaizdu, kad per kovą jis nukrito ir kažkur pradingo“.

„K.Plievas nuėjo į savo kampą ir pastebėjo, kad trūksta piršto“, – rašoma kitoje žinutėje.

„Tai nebuvo sudėtingas lūžis, išnirimas ar plyšimas. Jo piršto tiesiog nebuvo, jis dingo“, – sakė komentatorius CM Punk.

Po kovos pergalę iškovojęs D.Goodale‘as (4-0) teigė, kad net jis praktiškai nieko neprisimena.

„Nieko negaliu prisiminti, nežinau, kas įvyko“, – po kovos sakė D.Goodale‘as. „Gavau smūgį iš kažko didelio, neprisimenu. Tiesiog esu atviras, neprisimenu, kas nutiko. Turėsiu pažiūrėti įrašą“.

Kaip vėliau sakė CFFC prezidentas Robas Haydakas, likęs K.Plievo pirštas buvo rastas jo pirštinėje. ESPN žurnalistas Marcas Raimondi paskelbė, kad K.Plievo pirštas ligoninėje buvo sėkmingai prisiūtas atgal.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų