Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

„Le Parisien“ skelbia, jog Paryžiaus „Saint – Germain“ klubui senka kantrybė bandant pasiekti susitarimą dėl naujo kontrakto su Kylianu Mbappe. Dėl šios priežasties Prancūzijos čempionai yra pasiryžę sumažinti už savo žvaigždę prašomą sumą, ji turėtų siekti nuo 120 iki 150 milijonų eurų.

Šiuo metu K.Mbappe pasirašyta sutartis su Prancūzijos čempionais galioja iki 2022-ųjų metų. Visgi derybos stringa ir abejoms pusėms iki šiol taip ir nepavyko pasiekti susitarimo bei PSG jau kitą sezoną gali būti priversti paleisti prancūzą nemokamai.

Priminsime, jog K.Mbappe po Prancūzijos rinktinė pasaulio čempionato atrankoje sužaistų rungtynių su Bosnijos ir Hercegovinos futbolininkų prabilo apie jaučiamą nuolatinę kritiką gimtoje šalyje.

„Jei procesas būtų pasistūmėjęs į priekį, jau būčiau apie tai viešai pranešęs. Kalbėsiu apie savo ateitį tuomet, kai būsiu apsisprendęs. Žinoma, jog pavargsti nuo žiniasklaidos kritikos, ypatingai tada, kai rungtyniauji savo gimtos šalies klube ir atiduoti visas jėgas dėl nacionalinės komandos. Po kurio laiko tai pradeda varginti.

Žaidėjai, kurie rungtyniauja svetur ir grįžta tik dėl nacionalinės komandos jaučiasi kitaip. Tuo tarpu aš visą laiką čia, jie apie mane kalba gerokai dažniau. Visgi žinojau, kad taip bus, kai pasirašiau sutartį su PSG. Svarbiausia yra jaustis gerai ten, kur esi ir kiekvieną dieną jausti malonumą“,- pripažino futbolininkas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų