Megan Anderson | Instagram.com nuotr

Megan Anderson | Instagram.com nuotr

 31-erių Australijos MMA kovotoja Megan Anderson (10-5) neseniai buvo priversta atsisveikinti su UFC, o dabar bando kovoti su internautų patyčiomis.

Australijos kovotoja nusprendė pasidalinti viena iš tipinių žinučių, kurias jai siuntinėja internautai. Minėtoje žinutėje Jimu Pierce‘u pasivadinęs žmogus vadina M.Anderson „arkliasnuke“ ir sako, kad su tokiu „arkliu“ nenorėtų turėti jokių intymių santykių.

„Čia dar vienas iš švelnesnių įžeidimų, kokius gaunu kasdien. Niekas, tikrai niekas nenusipelnė, kad apie jį taip kalbėtų. Tegul tai jums būna kaip priminimas, kad taptumėte geresniais žmonėmis. Būti maloniam nieko nekainuoja“, - rašė M.Anderson.

Australė tuomet netgi pati buvo apkaltinta, kad neva pati prisiprašė tokių žodžių, nes internete talpina pikantiškas savo nuotraukas.

„Moteris gali talpinti tokius įrašus, kokius nori, ir dėvėti tai, ką nori. Tai nesuteikia vyrams teisės žeminti moterų ir seksualiai priekabiauti prie jų. Mąstysena, kad ji „pati to prisiprašė“, yra visiškai nepateisinama“, - pridėjo M.Anderson.

Australė dar 2017 m. tapo laikinąja „Invicta“ čempione, vėliau buvo paaukštinta iki tikrosios čempionės statuso ir gavo kvietimą į UFC. Stipriausioje pasaulio organizacijoje ji laimėjo 3 kovas iš 6, o nesėkmes patyrė tik prieš labai pajėgias kovotojas – Holly Holm, Felicią Spencer ir Amandą Nunes. Su A.Nunes M.Anderson praėjusį mėnesį kovėsi dėl pasaulio čempionės diržo, bet pralaimėjo trikampiu laužimo veiksmu.

Po nesėkmės prieš A.Nunes UFC nusprendė nepratęsti kontrakto su australe ir leido jai tapti laisvąja agente. Tai dar kartą paskatino kalbas dėl moterų svorio kategorijos iki 66 kg ateities UFC organizacijoje. Ši kategorija net neturi savo reitingo ir yra nepanaikinama tik todėl, kad A.Nunes sutinka ginti savo turimą diržą. Beje, 2018 m. „The Ultimate Fighter“ realybės šou 28-ajame sezone UFC rengė turnyrą būtent tarp svorio kategorijoje iki 66 kg kovojančių moterų, tačiau tai šios svorio kategorijos vis tiek neatgaivino, o tokios kovotojos kaip Julija Stoliarenko, Macy Chiasson ir Pannie Kianzad tiesiog perėjo į žemesnę svorio kategoriją.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų