Kylianas Mbappe  | Scanpix nuotr.

Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubo žvaigždė Kylianas Mbappe atskleidė, jog vis dar nepasiekė susitarimo su Prancūzijos čempionais dėl naujo kontrakto.

„Jei procesas būtų pasistūmėjęs į priekį, jau būčiau apie tai viešai pranešęs. Kalbėsiu apie savo ateitį tuomet, kai būsiu apsisprendęs. Žinoma, jog pavargsti nuo žiniasklaidos kritikos, ypatingai tada, kai rungtyniauji savo gimtos šalies klube ir atiduoti visas jėgas dėl nacionalinės komandos. Po kurio laiko tai pradeda varginti.

Žaidėjai, kurie rungtyniauja svetur ir grįžta tik dėl nacionalinės komandos jaučiasi kitaip. Tuo tarpu aš visą laiką čia, jie apie mane kalba gerokai dažniau. Visgi žinojau, kad taip bus, kai pasirašiau sutartį su PSG. Svarbiausia yra jaustis gerai ten, kur esi ir kiekvieną dieną jausti malonumą“,- kalbėjo futbolininkas.

K.Mbappe šiuo metu pasirašytas kontraktas su PSG galioja iki 2022-ųjų metų. Galimybe įsigyti prancūzą aktyviausiai domisi Madrido „Real“, „Barcelona“ ir „Lverpool“ komandos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų