Apie čempiono diržą svajojantis D.Rimkus: „Duokite man M.Pultaražinską“ (15)

2021.03.31 21:05
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Dovydas Rimkus | Organizatorių nuotr.

Dovydas Rimkus | Organizatorių nuotr.

„Jau nebesuskaičiuoju žmonių, kurie siūlosi susikauti ringe, – nusišypsojo kovotojas Dovydas „Rimkenzo“ Rimkus. – Daugelis bando reikštis ir mane apkalbėti. Tai jau pradėjo varginti, bet stengiuosi susikoncentruoti ir tinkamai pasirengti artimiausiai kovai“.

Į ringą D.Rimkus turėtų žengti balandžio 24 dieną, tačiau dar nėra aišku, su kuo teks susitikti „KOK Classic 6“ turnyre.

Sportas.lt žiniomis, turnyro organizatoriai svarstė galimybę D.Rimkų ringe suvesti su italu Allesio Leoniu, kuris 2019-ųjų rudenį pralaimėjo kovą dėl „MMA Bushido“ laikinojo čempiono diržo kauniečiui Ervinui Fokinui.

Tiek D.Rimkus, tiek A.Leoni sutiko kautis pagal kikbokso taisykles su MMA pirštinėmis, tačiau kyla tam tikrų problemų dėl karantininių apribojimų ir taisyklių. Italas turėtų atvykti iš Didžiosios Britanijos, kur treniruojasi, todėl turnyro organizatoriai neskuba priimti sprendimo.

Dovydas Rimkus | Organizatorių nuotr.

Dovydas Rimkus | Organizatorių nuotr.

Antradienį internetą apskriejo žinia, kad žinomas Lietuvos estrados atstovas klaipėdietis Eugenijus Ostapenko sutinka kautis su „Rimkenzo“.

„Kadangi „Rimkenzo“ maldavo, kad sutikčiau dvikovai ringe, todėl viešai pareiškiu, jog sutinku. Svarbu, kad bernas neišsigąstų manes, kai aš išeisiu į ringą“, – rašė beveik 38 tūkst. sekėjų „Facebook’e“ turintis atlikėjas.

Vėliau jis dar pasišvaistė skambiomis frazėmis: „Viena bankė iš mano pusės ir viskas pasibaigs“ arba „P**ė Rimkenzui. Dvikova tai dvikova“.

Dovydas Rimkus ir Eugenijus Ostapenko | asmeninio archyvo nuotr.

Dovydas Rimkus ir Eugenijus Ostapenko | asmeninio archyvo nuotr.

„Nei aš jo prašiau ir, tuo labiau, nemaldavau, – traukė pečiais D.Rimkus. – Taip, turime bendrą nuotrauką, kuri tapo gražiu pokštu beveik prieš metus. Buvau nuvykęs į jo koncertą, o jis vėlavo pusę valandos, norėjau pareikšti pretenzijas, bet išėjau. Vėliau pasidarėme nuotrauką. Papokštavome ir užtenka. O kovoti su juo niekada neplanavau. Juk jis vos ant kojų pastovi. Man tokių kovų nereikia. Noriu rimtos kovos“.

Jau virš metų ore kybo D.Rimkaus ir klubo „Titanas“ auklėtinio Mato Pultaražinsko kova. Ne vieną kartą nukelta dvikova turėjo įvykti praeitų metų kovą, tačiau įvedus griežtas karantino taisykles, ji buvo perkelta. Per tą laiką M.Pultaražinskas iškovojo laikinąjį svorio kategorijos iki 65 kilogramų čempiono diržą, o D.Rimkus kovėsi su Lenkijos atstovais bei pagal bokso taisykles susitiko ringe su fitneso atstovu Remigijumi Viršila.

Filipas Rzondekas (Lenkija) – Dovydas Rimkus (Lietuva) | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Filipas Rzondekas (Lenkija) – Dovydas Rimkus (Lietuva) | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

„Visokiausių įvairių nuomonių buvo, – apie šią kovą sakė D.Rimkus. – Bet man svarbiausiomis išlieka trenerių, tėvų bei artimiausių draugų nuomonės. Jau žinau, kad visiems neįtiksiu, nesvarbu, ką bedaryčiau gyvenime. Atsiliepimų buvo įvairių – labiausiai prajuokino, kuomet heiteriai skaičiavo mano ir Remigijaus honorarus, svarstė, kiek gavau už šią kovą. Buvo linksma. Vis vien džiaugiuosi, kad pozityvių žinučių gavau kur kas daugiau negu smerkiančių“.

D.Rimkus neslėpė, kad su nekantrumu laukia „KOK Classic 6“ turnyro.

„Noriu kovoti pagal kikbokso taisykles prieš kokį nors aukšto meistriškumo kikboksininką... Duokite man M.Pultaražinską! Atsarginis variantas? Jų daug, bet, manau, būtų įdomu ir Arnoldas Misiūnas. Nenuvertinu nė vieno, tiesiog noriu geros, įtraukiančios ir motyvuojančios kovos, – sakė D.Rimkus. – Tačiau viską nuspręsti palieku Lietuvos bušido federacijai“.

Kiek vėliau „Rimkenzo“ pripažino, kad pačiam būtų įdomu jėgas išbandyti ir „ketverte“ dėl diržo. „Per vakarą – dvi kovos? Jokių problemų. Man nėra svarbu, prieš ką kovoti, siekiant čempiono diržo, nes turiu labai stiprią trenerių komandą „Fighter House/Roger Gracie Academy Kaunas“ klube, be to, pasitikiu fizinio rengimo treneriu Jonu Čižausku, kuris su mano kūnu daro stebuklus. Be šios komandos negalėčiau net svajoti apie čempiono diržus, o dabar esu ramus, tikiu, kad mane gali paruošti kovai su bet kuo“.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (15)
Registruoti
Anoniminiai (15)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų