Cheyenne Hanson | Instagram.com nuotr

Cheyenne Hanson | Instagram.com nuotr

 Savaitgalį Vokietijoje vykusiame bokso vakare 23-ejų metų vokietė Cheyenne Hanson (8-1, 6 nokautai) ir 21-erių ukrainietė Alina Zaiceva (1-6, 0 nokautų) susikovė dėl laisvo BDB Vokietijos čempionės diržo svorio kategorijoje iki 59 kg.

Kovai buvo numatyta 10 raundų, veiksmą teko stabdyti dar 5-ajame raunde. Boksininkėms netyčia susidūrus galvomis, C.Hanson rimtai nukentėjo ir jai susidarė didžiulė hematoma. Vokietė kovos tęsti nebegalėjo, bet kadangi tai buvo jau 5-asis raundas, kova nebuvo anuliuota, o nugalėtoją lėmė teisėjų balai iki minėto raundo. Tuo metu teisėjų kortelėse pirmavo Ch.Hanson, todėl jai ir buvo įteiktas čempionės diržas.

„Mes tai padarėme! Aš BDB Vokietijos čempionė! Kova buvo labai sunki. Ačiū Dievui, kad kaulai nelūžo. Dėkoju už visą palaikymą“, - rašė Ch.Hanson, kuri skelbiasi esanti ir 2019 m. IKBF Europos kikbokso čempionė.

Ch.Hanson po kovos savo išvaizda kiek priminė garsiąją Lenkijos kovotoją Joanną Jedrzejczyk. Jai praėjusiais metais po epinio mūšio su Weili Zhang irgi susidarė panašaus dydžio hematoma. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų