Martinas Schilleris | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Martinas Schilleris | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Kauno „Žalgirio“ komanda turi tik teorines galimybes patekti į Eurolygos atkrintamąsias.

„Žalgirio“ klubo treneris Martinas Schilleris pripažino, kad tokia padėtis yra slegianti.

„Tokiose situacijose nėra lengva, kai atkrintamųjų varžybų paveikslas vis labiau atsitraukia ir vienas turnyras artėja link pabaigos – tai nėra lengva. Kovosime iš visų jėgų rungtynėse su ALBA ir su kitais dviem varžovams. Toks mūsų tikslas ir mūsų DNR. Neturime dėl ko verkti, reikia mėgautis pasirodymu, užbaigti sezoną kuo geriau ir būti geresniais“, – apibendrino strategas.

Jis teigė, kad praėjusiame ture akistatoje prieš Tel Avivo „Maccabi“ kauniečių žaidimas buvo pagerėjęs.

„Manau, kad, įvertinus aplinkybes ir pralaimėjimą „Maccabi“ ekipai, komandos būsena yra nebloga. Turinio atžvilgiu rungtynės su „Maccabi“ buvo žingsnelis į priekį, palyginus su tuo, kokius du pasirodymus turėjome prieš tai. Mums nepasisekė, kad nelaimėjome rungtynių“, – sakė jis.

Žalgiriečiai antradienį susitinka su Berlyno ALBA komanda, kuri šansų žengti toliau nebeturi.

„Berlyno ALBA yra labai sunkus oponentas, žaidžiantis netradicinį krepšinį. Tai – turinti įgūdžių komanda su daug metikų, žaidžianti turbūt mažiausiai pikenrolų Eurolygoje ir orientuota į kamuolio judėjimą ir įkirtimus, ką daro labai gerai. Todėl jie demonstruoja tokį netradicinį žaidimą. Tai dvikova, kurios laukiame“, – kalbėjo austras.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų