Ryanas Crowley | Instagram.com nuotr

Ryanas Crowley | Instagram.com nuotr

 23-ejų kultūristas Ryanas Crowley treniruočių salėje stengėsi užsiauginti dar daugiau raumenų ir paprašė jam paduoti 220 kg štangą.

Kultūristas bandė „išspausti“ įspūdingo svorio štangą, tačiau buvo akivaizdu, kad šis svoris jam per didelis. Bandant priartinti štangą prie krūtinės, neatlaikė R.Crowley dešinysis krūtinės raumuo, kurio plyšimas buvo užfiksuotas vaizdo įraše. Po kraupios traumos kultūristas buvo nugabentas į ligoninę, ten jam skubiai atlikta operacija.

„Operacija šį vakarą. Meldžiuosi, kad viskas praeitų sėkmingai ir kad ši trauma nesugadintų mano karjeros kultūrizme, kuri ką tik prasidėjo. Dėkoju visiems už palaikymo žinutes. Tai man reiškia labai daug. Jei pažįstate mane, tai žinote, kaip man dabar sunku susitaikyti su tuo, kas įvyko. Pasistengsiu pasveikti, tikiuosi sugrįžti dar stipresnis“, - prieš operaciją rašė kultūristas.

Teigiama, kad R.Crowley sėkmingai „išspausdavo“ 180 kg štangą, bet tada nusprendė rizikuoti ir pakelti 40 kg sunkesnę štangą. Dėl šios klaidos dabar jis ilgam turės pamiršti sportą.

Žmonės kultūristo operacijai suaukojo 38 tūkst. JAV dolerių. Įprastai tokios operacijos trunka 1 valandą, bet R.Crowley užtruko net 4 valandas.

„Operacija truko 4 valandas. Viskas vyko ilgiau nei įprastai, nes mano raumuo turėjo būti visiškai rekonstruotas. Nuplėšiau sausgyslę nuo kaulo, o tada – raumenis nuo sausgyslės. Problemų buvo ir dėl to, kad mano kaulai labai tankūs, todėl sulūžo keletas instrumentų, naudojamų operacijoje. Vis dar jaučiu didžiulį skausmą, visas kūnas ištinęs, o pilvas išsipūtęs. Dar kartą dėkoju visiems, kurie mane palaiko šiuo siaubingu laikotarpiu, o didžiausias ačiū Meggie, kuri 24 valandas per parą būna su manimi, maitina mane ir nuramina“, - sakė R.Crowley.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų