Rungtynių pabaiga | „Twitter“ nuotr.

Rungtynių pabaiga | „Twitter“ nuotr.

 Portugalijos rinktinė pasaulio futbolo čempionato 2022 m. atrankos A grupės rungtynes su Serbijos futbolininkais baigė rezultatyviomis lygiosiomis 2 – 2.

Dramatiškose rungtynėse portugalai išbarstė 2 įvarčių pranašumą, bet paskutinėmis minutėmis turėjo puikią galimybę išplėšti pergalę. Nikola Milenkovičius per pridėtą rungtynių laiką buvo nubaustas raudona kortele ir serbai liko žaisti dešimtyje. Netrukus Cristiano Ronaldo po prasto serbų vartininko sprendimo pasiuntė kamuolį link vartų. Serbų žaidėjas tuomet desperatiškai skubėjo išmušti kamuolį nuo vartų linijos.

Kontroversiškas epizodas:

C.Ronaldo jau buvo pasiruošęs švęsti įvartį, tačiau teisėjas įvarčio neįskaitė, o ant vartų linijos atsistojęs serbų žaidėjas atrėmė dar vieną itin pavojingą smūgį. C.Ronaldo nervai tuomet jau sunkiai laikė, jis bandė įrodinėti šoniniam teisėjui, kad įvartis tikrai buvo ir tada dar gavo geltoną kortelę už emocijas.

Vaizdo pakartojime matyti, kad kamuolys tikriausiai jau buvo už vartų linijos, bet realiu laiku tai pamatyti buvo labai sudėtinga. Šiose rungtynėse vartų linijos technologijos nebuvo, todėl pakeisti sprendimo teisėjas negalėjo.

Sportas.lt lankytojų nuomonė:

Apklausa

1. Ar teisėjas suklydo?

Pergalę praradę portugalai po rungtynių buvo labai nusivylę, o C.Ronaldo nervus išliejo nusiimdamas kapitono raištį ir numesdamas jį ant žemės. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (22)
Registruoti
Anoniminiai (22)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų