Gerardo Pique „Cupra Formentor“, kaina – iki 46 tūkst. eurų. | „Twitter“ nuotr.

Gerardo Pique „Cupra Formentor“, kaina – iki 46 tūkst. eurų. | „Twitter“ nuotr.

 „Barcelonos“ futbolo klubas ilgą laiką bendradarbiavo su „Audi“, kaip ir jų amžinas priešas Madrido „Real“. Visgi, 2019 m. situacija pasikeitė – „Barcelona“ susitarė su „Cupra“, o „Real“ taip ir liko bendradarbiauti su „Audi“.

Anksčiau su „Seat“ tapatintas, o dabar atskiru automobilių ženklu tapęs „Cupra“ nusprendė pratęsti „Audi“ įvestą tradiciją Barselonoje bei leido pagrindinės komandos žaidėjams išsirinkti tuos „Cupra“ automobilius, kurių jie labiausiai trokšta.

Visi „Barcelonos“ futbolininkų išsirinkti automobiliai – fotogalerijoje:

Tiesa, į automobilių atsiėmimą neatvyko Lionelis Messi ir kai kurios kitos klubo žvaigždės, o jaunasis „Barcelonos“ talentas Ansu Fati savo naujuoju „Cupra Formentor“ pasimėgauti dar negalės, nes...neturi vairuotojo teisių. A.Fati 18 metų suėjo praėjusių metų spalio 31 d. Nuo tada jis pagal amžių galėjo laikyti vairavimo egzaminą Ispanijoje, tačiau patyrė sunkią kelio traumą, dėl kurios nežaidžia. Ši trauma taip pat jam trukdo mokytis vairuoti.

Tiek A.Fati, tiek kiti „Barcelonos“ futbolininkai turėjo galimybę pateikti savo pageidavimus „Cupros“ atstovams, kurie pritaikė automobilių modelius specialiai kiekvienam žaidėjui. Futbolininkus labiausiai traukė „Cupra Formentor“ modelis.

Be L.Messi automobilių taip pat neatsiėmė Antoine‘as Griezmannas, Ousmane Dembele, Philippe Coutinho, Jordi Alba, Sergi Roberto ir Samuelis Umtiti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų