Danielis-Andre Tande | Scanpix nuotr.

Danielis-Andre Tande | Scanpix nuotr.

 27-erių Norvegijos šuolininkui su slidėmis Danieliui-Andre Tande treniruotė prieš pasaulio taurės etapą Slovėnijoje baigėsi tragiškai.

Daugiau nei 100 km/val. greičiu trampliną palikęs norvegas iš karto po šuolio prarado kontrolę ir šiurpiai krito žemyn. Keletą kartų galvą susitrenkęs D-A.Tande prarado sąmonę. Prie norvego iš karto atskubėjo medikai, kurie 30 minučių stengėsi jam padėti. Galiausiai norvegas nugabentas į ligoninę Liublianoje, kur buvo intubuotas – jam prireikė dirbtinės plaučių ventiliacijos, taip pat jam sukelta dirbtinė komos būsena.

Nors incidentas atrodė tragiškai, tačiau po kelių valandų iš Slovėnijos atskriejo geros žinios. Atlikti tyrimai parodė, kad grėsmės D-A.Tande gyvybei nėra, o jo būklė stabilizavosi.

„Esame labai dėkingi už aukščiausio lygio skubią medicininę pagalbą iš karto po nelaimės. Kritimas atrodė šiurpiai, todėl naujienos, jog patirti sužeidimai nekelia grėsmės gyvybei, leido kiek lengviau atsikvėpti“, - sakė Norvegijos rinktinės atstovas Clasas Brede Brathenas.

D-A.Tande 2018 m. tapo olimpiniu čempionu komandinėse varžybose. Norvegas yra net keturiskart tapęs „skrydžių“ su slidėmis pasaulio čempionu, kur šuoliai dar įspūdingesni, nei įprastose šuolių su slidėmis varžybose. Taip pat D-A.Tande yra 2017 m. pasaulio šuolių su slidėmis vicečempionas ir yra laimėjęs 7 pasaulio taurės etapus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų