Benas Askrenas | Organizatorių nuotr.

Benas Askrenas | Organizatorių nuotr.

 Buvęs UFC kovotojas Benas Askrenas balandžio 17-ą dieną stos į netradicinę dvikovą, kai žengęs į ringą prieš save išvys „youtube“ žvaigždę Jake‘ą Paulą.

Su profesionaliais kovotojais nuolat varžęsis ir kelių skirtingų organizacijų čempionu tapęs B.Askrenas atskleidė, kad būtent artėjanti kova su J.Paulu greičiausiai leis jam uždirbti didžiausią sumą karjeroje.

Pats B.Askrenas neatskleidė, kiek tiksliai gaus už kovą su J.Paulu, tačiau teigė, kad jie pateikė jam „gražų pasiūlymą“.

Debiutinėje UFC kovoje B.Askrenas prieš Robbie Lawlerį uždirbo 500 tūkst. JAV dolerių, todėl galima svarstyti, kad išmoka už kovą su J.Paulu sieks arti milijono.

„Pirmą kartą, kai manęs paklausė apie kovą su J.Paulu, jie man nesiūlė pinigų. Tai buvo tik klausimas, ar mane tai domina. Aš pasakiau, kad apie tai pagalvosiu“, – sakė B.Askrenas. „Jie pateikė gražų pasiūlymą, bet tai vis tiek buvo kažkas, ką aš norėjau padaryti, todėl nedvejodamas sutikau. Tai bus greičiausiai didžiausia išmoka už kovą per karjerą“.

Pats B.Askrenas mano, kad jam pavyks septintame raunde nokautuoti kur kas jaunesnį, alkanesnį, bet mažiau patyrusį J.Paulą.

„Manau, kad laikysiuosi plano nokautuoti jį septintame raunde. Nesu stiprus smūgiuotojas, toks niekada nebuvau. Mano raumenys auga lėčiausiai šioje planetoje, bet galiu išsilaikyti ilgai, todėl tai tikrai yra fantastika. Dėl to manau, kad pirmuose raunduose jis atrodys gerai, o tada pradės lėtėti. Kai tu esi toje kovoje ir būna sunku, klausimas kyla ar tu sugalvosi, kaip kovoti ir laimėti, ar tiesiog pasiduosi? Manau, kad atsakymas yra toks, jog jis pasiduos. Priversiu jį pasitraukti“, – sakė B.Askrenas.

Po debiuto UFC, 36-erių metų B.Askrenas turėjo 19 pergalių ir 1 be laimėtojo kovų seriją, tačiau tada vos per penkias sekundes buvo nokautuotas Jorge Masvidalio, o paskutinėje karjeros kovoje 2019 m. spalį skausmingu veiksmu pralaimėjo Demianui Maia ir nusprendė baigti karjerą.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų