Tragedijos sporto pasaulyje | Scanpix nuotr.

Tragedijos sporto pasaulyje | Scanpix nuotr.

 Sporto pasaulį pastarosiomis dienomis sukrėtė dvi skaudžios netektys – žuvo pasaulio čempionė prancūzė Julie Pomagalski ir jaunas futbolininkas italas Danielis Guerini.

40-metė J.Pomagalski kartu su dar trimis žmonėmis snieglentėmis šliuožė Šveicarijos alpėse, kai staiga prasidėjo sniego lavina. Didžiulis sniego kiekis „įkalino“ pasaulio čempionę, kuri kartu su dar vienu savo bičiuliu žuvo įvykio vietoje.

J.Pomagalski 1999 m. tapo pasaulio čempione snieglenčių krose. 2003 m. ji laimėjo pasaulio čempionato sidabrą paralelinio didžiojo slalomo rungtyje. Sportininkė dalyvavo 2002 m. ir 2006 m. žiemos olimpinėse žaidynėse.

Tuo tarpu D.Guerini gyvybę nusinešė tragiška autoavarija. Pranešama, kad jis kartu su dar dviem bičiuliais važiavo nusipirkti maisto, kai susidūrė su 67-erių vyro vairuojamu „Mercedes“. Futbolininkas žuvo įvykio vietoje, o sunkiai nukentėjęs vienas iš jo draugų kovoja dėl savo gyvybės ligoninėje.

D.Guerini vos prieš porą mėnesių persikėlė į Romos „Lazio“ jaunių (iki 19 metų) komandą. Italui geriausiai sekėsi šalies jaunių (iki 17 metų) pirmenybėse, kuriose jis per 21 rungtynes įmušė 4 įvarčius. D.Guerini anksčiau buvo kviečiamas į Italijos jaunučių (iki 15 metų ir iki 16 metų) rinktines, kuriose per 13 rungtynių pasižymėjo 2 įvarčiais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų