Francisas Ngannou | Organizatorių nuotr.

Francisas Ngannou | Organizatorių nuotr.

 Jau šį savaitgalį dėl UFC sunkiasvorių čempiono titulo kovosiantis 34-erių metų Francisas Ngannou pasidalino istorijomis, kaip jam teko valgyti ieškoti šiukšlių dėžėse bei laiką leisti Ispanijos kalėjime.

Keturias paskutines savo kovas laimėjęs F.Ngannou kovos prieš dabartinį UFC čempioną Stipe‘ą Miočičių, jis praeityje turėjo išgyventi itin sunkų laikotarpį.

„Bleacher Report“ žurnalistui Tomui Taylorui F.Ngannou pasakojo, kaip jis persikėlė iš gimtojo Kamerūno į Prancūziją ir įsimylėjo MMA.

„Mano kelionė iš Kamerūno į Maroką truko maždaug vienerius metus. Vieneri metai nelegalių situacijų kertant sienas, gyvenant krūmuose, maisto ieškant šiukšlių dėžėse ir gyvenant siaubingą gyvenimą“, – sakė F.Ngannou.

Nuvykus į Maroką, kitas F.Ngannou žingsnis buvo patekti į Europą. Norėdamas tai padaryti, jis nelegaliai įvažiavo į Ispaniją, buvo sugautas ir dviem mėnesiams uždarytas į kalėjimą.

„Buvo daugiau streso, o ne baimės. Pirmą kartą atvykus į Ispaniją šiek tiek atsipalaidavome, nors ir buvome kalėjime. Mes žinojome, kad ten pateksime, bet po to būsime laisvi. Mintyse buvo daugybę spaudimo, tai buvo tarsi psichologinis kalėjimas, o ne fizinis. Buvo labai sunku“.

Primename, kad pirmoji F.Ngannou kova su S.Miočičiumi 2018 m. sausį baigėsi pastarojo pergale vieningu teisėjų sprendimu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų