Natalija Ščekič ir Novakas Djokovičius | Instagram.com nuotr

Natalija Ščekič ir Novakas Djokovičius | Instagram.com nuotr

 Serbijos modelis Natalija Ščekič, kalbėdama su „Svet&Scandal“ žurnalistu pareiškė, kad jai buvo pasiūlytas dosnus atlygis už tai, kad ji suviliotų geriausią pasaulio tenisininką Novaką Djokovičių (ATP-1) ir taip sugadintų jo reputaciją.

„Taip, tai tiesa. Vienas žmogus, su kuriuo susipažinau Londone, su manimi vėliau susisiekė ir pasiūlė pasikalbėti. Galvojau, kad tai bus pokalbis apie verslą, tačiau kalba greitai pasisuko kita linkme ir supratau, kad jam rūpi Novakas. Jis man pasakė, kad turiu suvilioti Novaką ir tai nufilmuoti ir kad jis viskuo pasirūpins. Tai išgirdusi, pamaniau, kad bus filmuoja slapta kamera ir kad čia yra kažkoks pokštas, bet jis rimtu tonu toliau tęsė savo pasiūlymą. Jis pasakė, kad man už Novako suviliojimą sumokės 60 tūkst. eurų bei apmokės kelionę į bet kurią pasaulio vietą. Tada vis dar netikėjau, kad jis kalba rimtai, todėl tik nusijuokiau. Laukiau, kol jis pasakys, kad visa tai yra pokštas, bet jis dar kartą patikino, kad kalba rimtai. Tada pasijaučiau įžeista ir pažeminta. Tą akimirką norėjosi jam trenkti arba aplieti vandeniu, bet šiaip ne taip susivaldžiau, nes buvome viešoje vietoje. Susirinkau daiktus ir išėjau. Tikiuosi, kad jis neras merginos, kuri sutiks tai padaryti, nes Novakas yra geriausias Serbijos ambasadorius, tikras šeimos žmogus“, - pasakojo N.Ščekič.

N.Djokovičius dar 2014 m. susituokė su mokyklos laikų meile Jelena. Šiuo metu jie augina du vaikus. N.Djokovičius pernai patikino, kad ganduose apie jo skyrybas su žmona nėra tiesos.

„Suprantu, kad žmonėms įdomiau skaityti antraštes, jog Novakas ir Jelena skiriasi, nei kad Novakas ir Jelena myli vienas kitą, bet mūsų santykiams tai nekenkia, nes mes mylime vienas kitą“, - sakė serbas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (10)
Registruoti
Anoniminiai (10)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų