Justinas Gaethje | „Stop“ kadras

Justinas Gaethje | „Stop“ kadras

 Penktadienį UFC oficialiai paskelbė, kad Chabibas Nurmagomedovas 100 procentų baigė karjerą ir jis atlaisvina UFC lengvo svorio kategorijos čempiono diržą, dėl kurio gegužės 15-ą dieną Hjustone susikaus daugkartinis „Bellator“ čempionas, tačiau vos vieną kovą UFC turėjęs Michaelas Chandleris bei aštuonių pergalių iš eilės seriją turintis Charlesas Oliveira.

Tai nustebino daugelį, nes dėl laisvojo čempiono titulo kovos trečią ir ketvirtą reitingus turintys kovotojai, tuo tarpu pirmoje pozicijoje esantis Dustinas Poirier ir antrą vietą užimantis Justinas Gaethje turės dar palaukti savojo šanso.

Būtent J.Gaethje labiausiai nustebo, kai išgirdo, kad dėl titulo kovos M.Chandleris ir Ch.Oliveira.

„Atsikėliau pasiruošimo treniruotei, tikėdamas, kad bet kuriuo metu gali būti pasiektas susitarimas dėl gegužės 15-os dienos kovos prieš M.Chandlerį. Šiandien to nėra ir aš nežinau, ką man toliau daryti, bet man patinka šis jausmas. Tai buvo gera diena sparingų treniruotėje“, – rašė J.Gaethje.

J.Gaethje nenurodė, ar ta kova, dėl kurios derėjosi su M.Chandleriu, buvo planuojama dėl titulo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų