Gabrielė Leščinskaitė | LBF nuotr.

Gabrielė Leščinskaitė | LBF nuotr.

Šeštadienį Ruhpoldinge (Vokietija) vykstančiame šeštajame tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės etape sėkmingai moterų 7,5 km sprinte pasirodė abi Lietuvos atstovės.

Jaunoji Gabrielė Leščinskaitė šaudykloje padarė 3 klaidas ir užėmė 57-ą vietą (25:13.6 min.), o Marija Kaznačenko taip pat turėjo įveikti 3 baudos ratus bei buvo 60-a (25:27.7). Abi lietuvės sugebėjo patekti į sekmadienį vyksiančias 10 km persekiojimo lenktynes.

Nugalėjo vokietė Kathrin Lang (0 netaiklių šūvių, 21:27.9), aplenkusi norvegę Bentę Landheim (0, 21:41.8) ir rusę Jekateriną Jurjevą (1, 21:52.4).



Vyrų 10 km sprinte lietuviai gerais rezultatais nepasižymėjo. Rokas Suslavičius (3, 26:45.9) tenkinosi 85-a pozicija, o Arnoldas Mikelkevičius (4, 28:08.2) buvo vos 98-as. Lietuviai nepateko į pirmąjį 60-uką, tad nestartuos sekmadienio 12,5 km persekiojime.

Pergalę iškovojo pajėgus norvegas Larsas Bergeris (3, 22:53.4), pranokęs prancūzą Antoniną Guigonnatą (1, 23:00.8) ir austrą Davidą Komatzą (0, 23:03.8).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-27 „Cbet“ 17:00 „Rytas“
02-27 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

02-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Anadolu Efes“
02-26 ALBA 21:00 „Panathinaikos“
02-26 „Barcelona“ 22:00 ASVEL
02-26 „Baskonia“ 22:00 „Crvena Zvezda“
03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-27 Manchester City 14 : 30 West Ham United
Šeš 02-27 West Bromwich … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-27 Leeds United 19 : 30 Aston Villa
Šeš 02-27 Newcastle United 22 : 00 Wolverhampton …
Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool