Dimitri Didenko | Instagram.com nuotr

Dimitri Didenko | Instagram.com nuotr

 Perte (Australija) vykusias parašiutininkų varžybas aptemdė tragedija – žuvo iš Rusijos kilęs sportininkas Dimitri Didenko.

30-metis vyras dalyvavo asmeninėje „Wingsuit“ rungtyje, kurioje sportininkai varžosi su specialiais kostiumais. Deja, D.Didenko parašiutas neišsiskleidė, jis dideliu greičiu trenkėsi į žemę ir neišgyveno. Nelaimę matė ant žemės savo bičiulio laukę D.Didenko draugai ir kolegos. Jie dar desperatiškai bandė gelbėti sportininką, tačiau jau buvo per vėlu.

D.Didenko buvo patyręs parašiutininkas. Per gyvenimą jis atliko daugiau nei 6000 sėkmingų šuolių. Australijos parašiutų sporto federacija pažadėjo atlikti išsamų tyrimą, kad būtų išsiaiškintos tragedijos aplinkybės ir užkirstas kelias tokiems tragiškiems įvykiams ateityje. Ant D.Didenko, kaip ir kitų varžybų dalyvių, šalmo buvo įmontuotas GPS prietaisas, kuris turėtų padėti ištirti tragedijos aplinkybes.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų