Marvinas Hagleris | Scanpix nuotr.

Marvinas Hagleris | Scanpix nuotr.

  Savaitgalį kovinio sporto pasaulyje – gedulas. Mirė vienas geriausių visų laikų boksininkų Marvelous Marvinui Hagleriui. Amerikiečiui buvo 66-eri metai. Šeštadienio vakarą apie M.Haglerio mirtį pranešė jo žmona Kay.

„Deja, šiandien savo namuose Naujajame Hampšyre netikėtai mirė mano mylimas vyras Marvinas. Mūsų šeima prašo privatumo šiuo sunkiu laikotarpiu. Dėkojame“, - rašė Kay, neatskleidusi boksininko mirties priežasties.

Visuomenės dėmesį netrukus patraukė buvusio M.Haglerio varžovo penkių skirtingų svorio kategorijų pasaulio čempiono Thomaso Hearnso žinutė. Jis likus kelioms valandoms iki pranešimo apie M.Haglerio mirtį pranešė, kad boksininkui pasireiškė vakcinos šalutinis poveikis.

„Tikras karys. Melskimės už karalių ir jo šeimą. Dabar jis intensyvios terapijos skyriuje po to, kai jam pasireiškė šalutinis vakcinos poveikis“, - rašė Th.Hearnsas.

Visgi, M.Haglerio šeima paneigė kalbas, kad vakcina yra mirties priežastis. Oficialiame boksininko puslapyje rašoma, kad M.Hagleris mirė dėl „natūralių priežasčių“.

„Buvau vienintelis žmogus, praleidęs su juo laiką iki paskutinės minutės, todėl vienintelė žinau, kaip tai nutiko ir man labai skaudu skaityti visas nesąmones internete. Jo mirties priežastis tikrai ne vakcina. Mano mažulis paliko pasaulį ramiai su šypsena veide ir dabar ne laikas kalbėti nesąmones. Marvinas nekęsdavo laidotuvių, todėl nebus jokių laidotuvių ir mišių. Jis norėjo būti prisimenamas su šypsena veide. Visgi, jei jūs visi uždegtumėte už jį po žvakę, būčiau labai dėkinga“, - rašė M.Haglerio žmona.

Vienas iš M.Haglerio sūnų Jamesas „TMZ Sports“ atskleidė, kad boksininkas šeštadienį buvo nugabentas į ligoninę, kai jam pasireiškė kvėpavimo sutrikimai ir krūtinės skausmai. Po maždaug 4 valandų šeimai pranešta, kad M.Hagleris mirė.

Netrukus įsiplieskusią diskusiją nuraminti pabandė ir pats Th.Hearnsas: „Palikite mus ramybėje. Mes siunčiame meilę ir pagarbą Marvinui bei jo šeimai ir tikrai nenorime pradėti kažkokios antivakserių kampanijos. Apskritai, kam galėtų kilti tokios mintys tokiu momentu? Mus paliko Karalius, Legenda, Tėvas, Vyras ir daug daugiau...“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų