Leonas Edwardsas | Instagram.com nuotr

Leonas Edwardsas | Instagram.com nuotr

Ar nutrūks aštuonių iš eilės Didžiosios Britanijos kovotojo Leono Edwardso pergalių serija? Tai paaiškės šį savaitgalį Las Vegase, kai jis išbandys jėgas su Palestinos sportininku Belalu Muhammadu. Tai bus pusvidutinio svorio kategorijos (iki 77,1 kg) atstovų akistata.

Tiesioginė transliacija iš JAV per „TV3 Sport 2“ kanalą ir naujos kartos televiziją „Go3“ prasidės kovo 14-ąją 3.00 val. Iš pradžių bus parodyta keletas įžanginių kovų.

29 metų 183 cm ūgio L.Edwardsas, kuris yra gimęs Jamaikoje, anksčiau buvo kitos MMA (Mišrių kovos menų) organizacijos BAMMA čempionas. Iš viso MMA varžybose jis iškovojo 18 pergalių (6 nokautai), patyrė 3 pralaimėjimus.

Beje, britas nė karto nebuvo nokautuotas. Jis dabar laimėjo aštuonias kovas iš eilės. Tiesa, L.Edwardsas MMA narve buvo pasirodęs labai seniai – beveik prieš dvejus metus. Taip nutiko dėl to, kad dukart neįvyko jo mūšis su čečėnų kilmės Švedijos atstovu Chamzatu Čimajevu, kuris MMA varžybose nesuklupo nė sykio. Iš pradžių koronavirusu užsikrėtė vienas kovotojas, o paskui kitas.

Pastarąjį kartą L.Edwardsas grūmėsi 2019-ųjų liepą. Tada jis palaužė brazilo Rafelio dos Anjoso pasipriešinimą.Britas paskutinį sykį narvą paliko nugalėtas 2015 metų gruodį, kai neatsilaikė prieš Nigerijos sportininką Kamaru Usmaną. Šis dabar yra UFC pusvidutinio svorio kategorijos čempionas. L.Edwardsas reitinge užima trečiąją vietą.

32-ejų 178 cm Čikagoje gimęs B. Muhammadas pastaruoju metu nugalėjo keturis varžovus iš eilės, laimėjo aštuonias iš paskutinių devynių kovų. Pastarajame susirėmime, kuris vyko visai neseniai (vasario 13 d.), jis privertė pasiduoti brazilą Dhiego Limą.

Palestinietis paskutinį kartą pralaimėjimą patyrė 2019 metų sausį. Tada jis buvo silpnesnis už amerikietį Geoffą Nealą. B.Muhammado sąskaitoje MMA varžybose – 18 pergalių (4 nokautai), 3 nesėkmės.

Vienoje įžanginių kovų pasirodys Latvijos ir Kanados pilietybes turintis Miša Cirkunovas. Jis grumsis su amerikiečiu Ryanu Spannu. Tai bus pussunkio svorio kategorijos (iki 93 kg) akistata.

34 metų 191 cm M.Cirkunovas gimė Rygoje, o dabar gyvena Kanadoje. Jis šios svorio kategorijos reitinge užima 11-ąją vietą. Latvijos sportininko sąskaitoje – 15 pergalių ir 5 pralaimėjimai. 29-erių 196 cm R. Spannas reitinge žengia 13-tas. Jis laimėjo 18 kovų iš 24.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų