Tysonas Fury | „Stop“ kadras

Tysonas Fury | „Stop“ kadras

  WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempionas 32-ejų britas Tysonas Fury (30-0-1, 21 nokautas) nesikovė nuo pat 2020 m. vasario ir vis dar neaišku, kada grįš į ringą. T.Fury atstovai tęsia derybas su Anthony Joshua komanda dėl amžiaus kovos, kurioje būtų „ant kortos“ pastatyti visi 4 pagrindiniai čempiono diržai, tačiau, kaip sako pats T.Fury, optimizmo dėl to daug nėra.

T.Fury dabar nesitreniruoja bei atskleidė, kiek alkoholio atostogų metu suvartoja per dieną.

„Dabar esu sustabdęs treniruotes“, – „iFL TV“ sakė WBC čempionas T.Fury. „Dabar išgeriu tarp aštuonių ir dvylikos pintų alaus. Daug nevalgau, nes gaunu kalorijų iš alkoholio. Aš daug treniravausi, bet nebuvo jokio tolimesnio proceso, todėl dabar esu tiesiog atostogautojas“.

Daugiau nei metus nekovojęs T.Fury teigė, kad toks neveiklumas galėtų būti žalingas bet kuriam kovotojui bet kurioje sporto šakoje, tačiau jam tai nesudarys didesnių problemų.

„Būvimas neveikliu yra baisus dalykas bet kuriam kovotojui“, – sakė T.Fury „Bet aš esu labai geras. Neveiklumas man nėra didelę įtaką darantis dalykas“.

Kalbant apie galimą kovą su A.Joshua, T.Fury sako, kad jis negali daryti jokios įtakos.

„Eddie Hearnas yra bokso vadybininkas, kaip ir Bobas Arumas. Tai jų darbas parduoti kovą“, – sakė T.Fury. „Kol negavau kovos datos ir krūvos pinigų savo kišenėje, tol nėra jokios kovos. Nieko nėra, kol iš tikrųjų nesi ringe. Šiuo metu mes nesame nei kiek arti to momento. Aš pats nieko negaliu padaryti. Ar manau, kad per ateinančias dešimt minučių kovosiu su A.Joshua? Visiškai ne. Ar manau, kad ta kova įvyks anksčiau ar vėliau? Taip“.

T.Fury pabrėžė, kad didelėms kovoms prireikia laiko ir prisiminė Floydo Mayweatherio ir Manny Pacquiao kovą, kuriai taip pat reikėjo daug laiko.

„Kai galiausiai tai įvyko, tai buvo didžiausias „pay-per-view“ turnyras istorijoje“, – sakė T.Fury.

T.Fury teigė, kad jeigu nepavyks kovoti su A.Joshua, vis tiek įvyks kokia nors jo kova.

„Nededu visų kiaušinių į vieną krepšį, nes esu anksčiau tai daręs ir tos kovos nėra įvykusios, o tuomet užpuldavo didžiulė depresija ir jausdavausi lyg žudyčiau save“, – sakė T.Fury. „Šiemet noriu turėti dvi kovas ir man visiškai nerūpi, kas bus mano varžovai. Kas galėtų jais būti? Žmonės greičiausiai nustebs – nenurašykite D.Wilderio. Jis gali būti kitas mano varžovas, kodėl ne? Gali įvykti trilogija. Užkulisiuose vyksta daugybę dalykų“.

T.Fury taip pat atskleidė, kad gimtojoje Anglijoje greičiausiai sirgaliai jo daugiau nebeišvys.

„Daugiau ten niekada nesiboksuosiu. Viskas, baigta. Mano kovos vyks pasaulio pramogų sostinėje. Dabar mano gimtasis miestas yra Las Vegasas. Ten turėjau paskutines tris kovas, ketinu ten ir baigti karjerą“, – sakė T.Fury.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų