Martinas Schilleris | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Martinas Schilleris | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Kauno „Žalgirio“ treneris Martinas Schilleris pripažino, kad pastarąsias dienas komanda treniravosi mažai.

„Pastarąją treniruotę turėjome prieš 7 dienas, tad ketvirtadienį turėjome pirmą treniruotę ir esu laimingas dėl to. Komandos fizinė forma yra gera: leidome pailsėti Thomasui Walkupui ir Mariui Grigoniui, kas yra svarbu. Išskyrus Milaknį ir Garino, visi vaikinai yra sveiki“, – teigė „Žalgirio“ strategas.

Penktadienį Lietuvos čempionai susitiks su Stambulo „Anadolu Efes“ komanda.

„Anadolu Efes“ yra geriausiai puolanti lygos komanda ir penkta geriausiai besiginanti, šiuo metu žaidžianti labai aukštu lygiu. Antroje sezono pusėje jie pasiekė tą lygį, kuriame baigė praėjusį sezoną. Jų svarbiausia savybė – labai geras kamuolio judėjimas ir sprendimų priėmimas – viskas vyksta dinamiškai.

Komanda labai gerai išnaudoja aikštelės plotą su keliais kamuolio įžaidinėtojais – Micičiumi, Larkinu ir Simonu. Aplink juos ir pikenrolus yra labai daug metikų. Labai moderni komanda, nežaidžianti nugara į krepšį, atakuojanti jį.

Stilistiškai komanda nepasikeitė, tik nesugebėdavo iškovoti pergalių. Larkinas suteikia taškų atkarpą – jei kamuolys taip gerai nejuda, jis juos gali rinkti pats. Manau, kad jiems prireikė laiko pagauti ritmą, kokiame jie buvo praėjusiame sezone. Koronaviruso pertrauka išmušė jų ritmą, tačiau jie žaidė labai gerą krepšinį, tik nelaimėdavo rungtynių taip dažnai kaip praėjusiais metais. Tai buvo tik laiko klausimas, kada jie įsibėgės“, – sakė austras.

Stambulo ekipa yra karščiausia komanda Eurolygoje, kuri dabar turi šešių pergalių seriją.

„Dabar tai yra viena iš komandų, kuri kovoja dėl didžiojo prizo“, – oponentą apžvelgė M.Schilleris. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų