UFC komentatoriai | Instagram.com nuotr

UFC komentatoriai | Instagram.com nuotr

 Vienas garsiausių UFC komentatorių Danas Hardy prarado darbą. 38-erių anglas keletą pastarųjų savaičių buvo dingęs iš ekranų, nors UFC rengė nemažai svarbių turnyrų. Galiausiai buvo pranešta, kad D.Hardy keliai su UFC ir „BT Sport“ išsiskyrė.

Dave‘o Meltzerio teigimu, D.Hardy atleidimą nulėmė konfliktas su bendradarbe, kuris neva nutiko viename iš UFC „kovų salos“ turnyrų Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai). D.Meltzeris plačiau nepaaiškino, su kuo tiksliai konfliktavo D.Hardy, o atleistas komentatorius pareiškė, kad žodis „moteris“ jo atleidime nėra svarbus.

„Tai kiek klaidinanti antraštė. Aš su UFC nebedirbu tiesiogiai, o istorijos dalis apie moterį nėra svarbi. Tai buvo nesutarimas dėl praleistos galimybės ir aš norėčiau sulaukti tam tikrų atsakymų, bet jų iki šiol negaunu“, - rašė D.Hardy, išgarsėjęs viename iš „kovų salos“ turnyrų, kai teisėjui Herbui Deanui pareiškė, kad šis per vėlai nutraukė vieną iš kovų.

Pasklidus informacijai, kad D.Hardy buvo atleistas dėl konflikto su bendradarbe, internautų akys nukrypo į Laurą Sanko, dirbančia UFC reportere. Visgi, mergina irgi suskubo paneigti gandus apie galimai įvykusį konfliktą.

„Daugybė žmonių spėlioja ir daro išvadas, kad tą mįslinga moteris Dano Hardy istorijoje esu aš. Tai netiesa. Su Danu neturėjau jokių problemų. Nežinau šios istorijos detalių, galiu tik pažymėti, kad mano darbo patirtis su Danu buvo tik pozityvi, jis buvo puikus bendradarbis“, - rašė L.Sanko.

D.Hardy anksčiau pats kaudavosi MMA turnyruose. Nuo 2004 m. iki 2012 m. jis turėjo 36 profesionalias kovas, iš kurių laimėjo 25. 2008 m. D.Hardy prasimušė į UFC, pasiekė 4 pergalių seriją ir kovėsi dėl pasaulio čempiono diržo, bet tada pralaimėjo legendiniam Georgesui St-Pierre‘ui.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų