Glazgo „Rangers“ fanai | Scanpix nuotr.

Glazgo „Rangers“ fanai | Scanpix nuotr.

 Steveno Gerrardo treniruojamas Glazgo „Rangers“ klubas taip dominuoja šiame Škotijos lygos sezone, kad jau užsitikrino čempionų titulą.

Šeštadienį „Rangers“ 3:0 pamokė „St.Mirren“ futbolininkus, o jų konkurentai Glazgo „Celtic“ sekmadienį nenugalėjo „Dundee United“ ir prarado net teorines galimybes pavyti varžovus. „Rangers“ fanai Škotijos čempionų titulo laukė net 10 metų, todėl visiškai pasidavė emocijoms ir pamiršo, kas dedasi jų krašte bei visame pasaulyje.

Saugaus atstumo reikalavimų nepaisę ir kaukių nedėvėję škotai taip audringai šventė „Rangers“ pergalę, kad įsiutino net ministrę Nicolą Sturgeon.

„Aš sveikinu „Rangers“ ir suprantu, koks svarbus šis momentas jų fanams, tačiau susibūrimai į tokias dideles minias kelia riziką gyvybėms ir gali nukelti išėjimą iš karantino visiems gyventojams. Jei tiems, kurie ten rinkosi, bent kiek rūpėtų kitų žmonių bei savo šalies augumas, tai jie išeitų namo. Visi šiuo laikotarpiu paaukojome labai daug, todėl labai apmaudu matyti, kaip mažuma kelia grėsmę mūsų progresui. „Rangers“, paprašykite savo fanų eiti namo“, - kreipėsi N.Sturgeon.

Vietos policija pranešė, kad areštavo 28 „Rangers“ gerbėjus ir išrašė jiems baudas, nes šie neklausė pareigūnų nurodymų. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų