Aljamainas Sterlingas | „Stop“ kadras

Aljamainas Sterlingas | „Stop“ kadras

 Praėjusį sekmadienį Lietuvos laiku Las Vegase (JAV) vykusiame „UFC 259“ mišrių kovos menų turnyre vykusioje kovoje dėl lengviausio svorio kategorijos (iki 135 svarų arba 61,2 kg) čempiono titulo užfiksuotas neleistinas veiksmas ir karūnuotas naujas čempionas.

Itin aktyvi kova tarp ruso Piotro Jano ir amerikiečio Aljamaino Sterlingo truko beveik pilnus keturis raundus, tačiau tada P.Janas atliko nelegalų smūgį keliu, po kurio A.Sterlingas nebegalėjo atsigauti ir teisėjas nutraukė kovą. Kai galiausiai A.Sterlingas galėjo bent jau atsistoti, teisėjas paskelbė, kad P.Janas yra diskvalifikuojamas, o naujasis UFC čempionas tampa A.Sterlingas. Tai pirmas kartas UFC istorijoje, kai titulinėje kovoje buvo diskvalifikuojamas čempionas ir diržas atiteko jo varžovui.

Visgi A.Sterlingas nei kiek nesidžiaugė iškovotu čempionų titulu, diržą numetė narvo viduryje, o pats sukniubęs ant grindų nesulaikė ašarų.

Visgi vėliau internete A.Sterlingo komandos draugai Al Iaquinta ir Merabas Dvalishvili pasidalino nuotrauka, kurioje A.Sterlingas laiko diržą ant peties ir švenčia su savo komanda iškovotą titulą. Tai pastebėjo ir P.Janas, kuris pasidalino pašiepiančiu paveikslėliu.

Į šį įrašą atsakė ir pats A.Sterlingas, kuris išsamiau paaiškino situaciją.

„Tu teisus, Petey. Aš turėjau pasakyti visiems, kurie skrido į Las Vegasą, kad neateitų į mano namus, nesakytų, kad džiaugiasi matydami mane ir pasakyti, kad nenorėtų jokių nuotraukų su manimi. Pagal šią logiką aš turėjau užsidaryti savo kambaryje iki kitos kovos.

Aš nelaimėjau UFC diržo taip, kaip įsivaizdavau, bet taip pat nepadariau nieko neteisėto. Mano draugai ir šeima nuvažiavo daugybę mylių norėdami pasimatyti su manimi ir paprašė pakelti diržą kaip čempiono, nes tokiu save laikau. Jei tai tave žeidžia, tuomet tavo gyvenime nėra jokios meilės ir tu turi spręsti savo problemas. Aš esu „čempionas“, tačiau asmeniškai nesijausiu 100 proc. tokiu, kol nelaimėsiu jo taip, kaip įsivaizduoju“, – rašė A.Sterlingas.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (10)
Registruoti
Anoniminiai (10)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų