Modestas Bukauskas | „Stop“ kadras

Modestas Bukauskas | „Stop“ kadras

  UFC kovojantis 26-erių lietuvis Modestas Bukauskas (11-3) kovo 27-ą dieną trečią kartą pasirodys UFC organizacijoje, kai „UFC 260“ turnyre susikaus su 25-erių lenkas Michalu Oleksiejczuku (14-4).

Artėjant kovai, M.Bukauskas pasiklabėjo su „LowKickMMA“ portalu bei papasakojo apie patirtą pralaimėjimą prieš 24-erių metų australą Jimmy Crute‘ą bei pokalbį su juo, pasakė, kaip pasikeitė jo pasiruošimas kovai ir kalbėjo apie būsimą varžovą M.Oleksiejczuką.

„Nesvarbu, laimiu, ar pralaimiu, aš visada noriu kuo greičiau sugrįžti. Žmonės visada nustemba, kad po kovų aš jau pirmadienį pasirodau sporto salėje. Treniruočių pobūdis yra kitoks, kai nesiruoši kovai ir tada jomis šiek tiek labiau džiaugiesi, nes bandai save patobulinti įvairiuose aspektuose ir tobulėji kaip mišrių kovos menų kovotojas, o ne ruošiesi konkrečiam varžovui“, – sakė M.Bukauskas.

J.Crute‘as galingu dešinės rankos smūgiu pargriovė lietuvį, kuris dar bandė keltis, tačiau sulaukė dar vieno smūgio kaire ranka. Nukritus prie narvo krašto, teisėjai galiausiai nebeleido J.Crute‘ui tęsti smūgių krušos ir nutraukė dvikovą. J.Crute‘as iš karto po teisėjo sprendimo prisėdo prie M.Bukausko ir jį apsikabino. V

M.Bukauskas teigė, kad visiškai sutinka su teisėjo sprendimu stabdyti kovą bei atskleidė, kad po pralaimėjimo jis susidėjo prie vieno stalo su J.Crute‘u ir atvirai pasikalbėjo.

„Teisėjas visada žiūri į tavo sveikatą. Kai peržiūrėjau tą kovą, pamačiau, kad J.Crute'as tikrai pataikė keletą didelių smūgių ir neturiu nieko prieš teisėją, jis tikrai atliko gerą darbą sustabdydamas kovą. J.Crute yra labai geras kovotojas, po kovos mes smagiai pasikalbėjome gerdami keletą bokalų alaus ir buvo gerai išsiaiškinti keletą dalykų, kur reikia tobulėti. Toje kovoje aš negalėjau greitai atrasti savo ritmo ir savo smūgių, kaip kad pavyko padaryti jam. Iš tos kovos pasimokiau, kad kovos planas yra labai svarbus. Yra toks Sun Tzu posakis – pažink save ir pažink priešą, tuomet galėsi laimėti visus karus („Jei pažįsti priešą ir pažįsti save, nereikia bijoti šimto kovų rezultato. Jei pažįsti save, bet ne varžovą, kiekvienoje laimėtoje kovoje taip pat patirsi pralaimėjimą. Jeigu nepažįsti nei priešo, nei savęs, pasiduosi kiekviename mūšyje“, – aut. past.). Tai yra visiška tiesa. J.Crute‘as išstudijavo visas mano kovas, kaip aš judu ir panašiai, o tai buvo labai svarbus pergalės prieš mane receptas“, – sakė M.Bukauskas.

Kovotojas taip pat sutiko plačiau papasakoti, apie ką vyko pokalbis su J.Crute‘u.

„Jis dirbo ties tuo, jog norėjo mane parversti ant žemės. Kai aš sustabdžiau pirmą jo bandymą parversti, jis daugiau to nedarė. Sakė, kad mano gynyba buvo gera. Tai, ties kuo dirbome treniruočių stovykloje, viskas buvo gana gerai. Smagu buvo iš jo tai išgirsti, nes treniruotės nenuėjo veltui. Jis papasakojo keletą mažų smulkmenų, pavyzdžiui, kada darydamas tam tikrus veiksmus aš nuleidžiu rankas. Kai aš tai padarydavau, jis ieškodavo progos kontratakuoti. Pirmame raunde man prireikė daug laiko, kad aš išsiaiškinčiau distanciją ir panašiai ir nepadariau to taip greitai, kaip jis tai padarė. Žinojau, kad startas bus lėtas ir jis turės pranašumą, bet iš to pasimokiau ir sporto salėje ties tuo dirbame“, – sakė M.Bukauskas.

Ką M.Bukauskas gali pasakyti apie būsimą varžovą M.Oleksiejczuką?

„Aš jį tikrai labai studijuoju, bet tikrai dabar nenorėčiau to išpasakoti. Suprantu, kad jis gali patobulėti, tačiau mes paruošime tam tikrą kovos planą, dabar daugiau strateguojame. Mano treneriai kur kas atidžiau stebi mano sparingus, pasako, ką turėčiau padaryti geriau“, – sakė M.Bukauskas. „Jis ateina po dviejų pralaimėjimų iš eilės, iš kurių vienas buvo prieš tą patį J.Crute‘ą (2020 m. vasarį J.Crute‘as pirmame raunde laimėjo „kimura“ veiksmu, – aut. past.). Jis turi labai stiprų smūgį galine ranka. Jis juda į priekį, yra labai agresyvus. Daug žmonių kalba apie jo gerus bokso įgūdžius, bet daug kas nuvertina mano smūgiavimą. Galiu pasakyti, kad dabar pamatysite dar kito lygio mano smūgius. Iš to, ką mačiau, jo kovojimas ant žemės yra gana ribotas ir tai yra sritis, kurioje aš turėsiu pranašumą. Jūs pamatysite „Baltic Gladiator 2.0“ versiją, kuri išeis visa jėga. Nekantrauju tai parodyti ir tikiu, kad aš jį nokautuosiu. Esu čia tam, kad laimėčiau premijas“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (10)
Registruoti
Anoniminiai (10)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų