„B Tribūnos“ atstovas | „Stop“ kadras

„B Tribūnos“ atstovas | „Stop“ kadras

  Portalas „Sportas.lt“ su savo lankytojais dalinasi dar vienos krepšinio laidos, skirtos Vilniaus krepšiniui, „Juodai Balti Raudoni“ serija.

Laidos vedėja Sigita Belickaitė šį kartą į svečius pasikvietė „Ryto“ sirgalių grupės „B Tribūna“ atstovą Tomą, su kuriuo pasikalbėjo apie komandą bei sirgalius.

Pasak Tomo, „B Tribūna“ kalbėjosi su klubo vadovais, mato, jog viskas gerėja, pasakė, ko trūksta komandai bei teigė, kad nors jie ir nėra krepšinio ekspertai, tačiau mano, kad buvęs treneris Donaldas Kairys turėjo prisiimti atsakomybę už rezultatus anksčiau ir pasitraukti savo noru.

„Trūksta stabilumo klube ir žmogaus ar žmonių, kurie tiesiogiai prisiimtų atsakomybę reikiamu momentu“, – sakė Tomas.

Nors „Ryto“ klubui šis sezonas nėra itin pergalingas, o žiūrovai į arenas neįleidžiami, tačiau „B Tribūnos“ atstovas sakė, kad šiuo metu sirgalių grupė išgyvena geriausią laikotarpį.

„B Tribūnos“ atstovas taip pat trumpai papasakojo apie save bei teigė, kad ši sirgalių grupė yra kaip šeima.

„Mano visas gyvenimas sukasi aplink „B Tribūną“. Neturiu kitų draugų, kurie nebūtų susiję su „B Tribūna“, visa mūsų bendruomenė yra kaip šeima, o su savo dabartine antra puse irgi susipažinau „B Tribūnoje“.

Tomas taip pat papasakojo apie komandos palaikymą, skanduotes ir kitus su palaikymo kultūrą susijusius dalykus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (13)
Registruoti
Anoniminiai (13)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų