„CFMOTO Factory Racing Team“ ekipa pradėjo kelionę į Fenikso ralį Tunise | Mariaus Kunigiškio nuotr.

„CFMOTO Factory Racing Team“ ekipa pradėjo kelionę į Fenikso ralį Tunise | Mariaus Kunigiškio nuotr.

 „CFMOTO Factory Racing Team“ ekipa leidosi į labiausiai nuo Lietuvos nutolusias varžybas ekipos istorijoje. Pirmadienį dalis komandos kartu su sportine technika pajudėjo Italijos link, kur persikėlę per Viduržemio jūrą jie pasieks Afrikos krantus. Kita komandos dalis į Tunisą keliaus lėktuvu.

Nepavyko išvengti COVID-19

Kaip pasakojo ekipos lenktynininkas ir vadovas Antanas Kanopkinas, vykstančių į Tunisą komandos narių gretas praretino koronavirusas. Dėl nustatytos ligos į Afriką neiškeliaus vienas iš media komandos narių, tačiau ekipa turi planą B – ekipa vaizdo medžiagą siųs į Lietuvą internetu, tad visi „CFMOTO Factory Racing Team“ gerbėjai turės visas galimybes išvysti karščiausius momentus iš Fenikso ralio.

Pasak ekipos vadovo, tikimasi, kad COVID-19 daugiau jokių kortų nesumaišys ir komanda galės koncentruotis į lenktynes.

„Svarbiausia, kad nekiltų daugiau jokių netikėtumų. Lenktynininkai jau pasidarė COVID-19 testus. Jie buvo neigiami. Kiti komandos nariai taip pat testuosis prieš skrydį. Dar vienas testas laukia nuvykus į Tunisą“, - sakė Antanas Kanopkinas.

Laukia šešios lenktynių dienos

Komanda į lenktynes gabenasi du „CFMOTO CFORCE 1000“ keturračius bei solidų kiekį atsarginių dalių. Pasak Antano Kanopkino, lenktynės Sacharos dykumoje, Douzo regione tęsis šešias dienas. Viena iš dienų bus maratoninė, kurioje dalyviai negalės sulaukti mechanikų pagalbos ir nakvos vieni dykumoje.

„Prieš išvažiuodami į Tunisą dar darėme paskutinius technikos bandymus. Buvo nedidelių netikėtumų, bet džiaugiamės, kad jie įvyko per testus, o ne nuvykus į varžybas. Galiu pasakyti, kad esame pasiruošę maksimaliai.

Kas mūsų laukia ten – sunku pasakyti. Varžybų tikslas yra suprasti, kiek mes esame konkurencingi važiuodami dykumų sąlygomis. Po šių lenktynių tikimės dar labiau priartėti prie pagrindinio „CFMOTO“ tikslo – didžiausių ir svarbiausių pasaulio varžybų, tokių kaip Dakaras, Šilko kelias ir panašiai“, - sakė Antanas Kanopkinas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų