Joanas Laporta  | Scanpix nuotr.

Joanas Laporta | Scanpix nuotr.

Sekmadienį įvykusius rinkimus laimėjęs Joanas Laporta tapo naujuoju „Barcelonos“ komandos prezidentu. Rinkimuose iš viso balsavo 55 611 klubo narių, o pastarajam pergalę garantavo 54.3% surinktų balsų, tuo tarpu antroje vietoje liko Victoras Fontas, surinkęs 30% balsų ir paskutinis Toni Freixa su 9%.

„Tai, jog L.Messi atvyko į rinkimus ir atidavė savo balsą labai daug pasako mums. Prieš dvidešimt metų jis debiutavo „Barcelonos“ jaunimo komandoje. Geriausias žaidėjas pasaulyje atvyko į rinkimus balsuoti, o tai yra akivaizdu apie ką mes visada kalbėjome. Leo myli „Barceloną“. Tikiuosi, jog tai yra ženklas, kad jis liks „Barcelonoje“, nes mes visi to norime“,- kalbėjo antrą kartą klubo istorijoje prezidentu tapęs J.Laporta.

Priminsime, jog J.Laporta jau buvo katalonų ekipos prezidentu nuo 2003 iki 2010 metų. Būtent jo eros metu L.Messi prisijungė prie pagrindinės „Barcelonos“ ekipos. Taip pat Pepo Guardiolos vadovaujama komanda 2009 metais iškovojo visus šešis titulus.

Naujojo „Barcelonos“ prezidento laukia daug iššūkių. Pastarasis ne tik turės rasti kompromisą bandydamas išlaikyti katalonų talismaną L.Messi, kurio kontraktas baigiasi galioti jau šią vasarą, bet ir susidurs su finansiniais sunkumais, kadangi katalonų skola per praėjusius metus išaugo iki 1.2 mlrd. eurų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų