Interviu | Youtube.com nuotr.

Interviu | Youtube.com nuotr.

  2020 m. rugpjūtį pagal pilnavertį UFC kontraktą pirmą kovą turėjusi 27-erių metų lietuvė Julija Stoliarenko (9-4-2) sugrįžta į organizaciją ir jau kovo mėnesį susikaus su 32-ejų metų amerikiete Julia Avila. Kova įvyks kovo 20-ą dieną (kovo 21-ą Lietuvos laiku) vyksiančiame turnyre.

Likus 2 savaitėms iki kovos J.Avila yra labai užsivedusi. Amerikietė garsiai pareiškė, kad nori „sumalti“ lietuvę.

„Žinau, kad 8 iš 9 pergalių ji pasiekė rankos laužimo veiksmais. Beveik neabejoju, kad ji ir mūsų kovos metu ieškos būdų, kaip atlikti rankos laužimą. Ji turėjo nuostabią ir ypač kruviną kovą su Lisa Versoza praėjusiais metais „Invictos“ organizacijoje. Man reikės pasisaugoti jos dešiniosios alkūnės. Ji gali kautis tiek stovėsenoje, tiek parteryje, todėl turiu būti pasiruošusi viskam. Abi kausimės dėl čekio. Ji labai kieta, todėl žinau, kad jos nenokautuosiu. Su tuo jau susitaikiau. Visgi, tikiuosi, kad kovą anksčiau laiko nutrauks teisėjas. Į narvą ateinu ne tik čekio, ateinu kraujo ir ateinu palikti savo atspaudą šiame divizione. Nežinau, ar galiu ją nugalėti skausmingu veiksmu, nes ji turi gerus braziliško džiu-džitsu pagrindus, bet tokia kovos baigtis man tikrai patiktų. Tiesiog noriu ją „sumalti“. Nieko asmeniško. Atrodo, kad ji šauni mergina. Aš šiaip irgi maloni mergina, bet kai patenku į narvą, tada tampu tikra kale. Tiesiog turiu laimėti triuškinamai, jei noriu kilti reitinge“, - rėžė J.Avila.

„Invicta FC“ diržą praėjusiais metais iškovojusi J.Stoliarenko pirmoje kovoje UFC organizacijoje pralaimėjo UFC reitinge aštuntą vietą užimančiai 31-erių metų rusei Janai Kunickajai (13-5-1).

J.Avila savo sąskaitoje turi 8 pergales ir 2 pralaimėjimus, o UFC organizacijoje yra kovojusi jau 3 kartus bei šventusi 2 pergales. Ji 2019 m. liepą teisėjų sprendimu nugalėjo 29-erių metų švedę Pannie Kianzad (14-5), o praėjusių metų birželį techniniu nokautu pirmame raunde įveikė 32-ejų metų tautietę Giną Mazany (7-4). Vienintelį pralaimėjimą stipriausioje pasaulio MMA organizacijoje J.Avila patyrė praėjusių metų rugsėjį, kai teisėjų sprendimu nusileido 35-erių metų tautietei Sijarai Eubanks (6-6).

4 pergales J.Avila pasiekė nokautais/techniniais nokautais, 1 – skausmingu veiksmu ir 3 – teisėjų sprendimais. Pralaimėjimai patirti kovoje prieš Marcie Allen patyrus piršto traumą ir teisėjų sprendimu prieš S.Eubanks.

Šiuo metu UFC svorio kategorijos iki 61,2 kg reitinge J.Avila užima 15-ą vietą, tuo tarpu J.Stoliarenko – nereitinguota.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų