Jonas Jonesas | Instagram.com nuotr

Jonas Jonesas | Instagram.com nuotr

  Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegase (JAV) įvykusiame „UFC 259“ mišrių kovos menų turnyre UFC pussunkio svorio kategorijos čempiono titulą išsaugojo lenkas Janas Blachowiczas, kuris vieningu teisėjų sprendimu (49-46, 49-45, 49-45) nugalėjo vidutinio svorio kategorijos čempioną nigerietį Israelį Adesanyą, kuriam tai buvo pirmasis pralaimėjimas karjeroje per 21 kovą.

Manyta, kad jei I.Adesanya taps pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempionu, tai paskatins ilgametį tos kategorijos „karalių“ Joną Jonesą sugrįžti bent vienai kovai į žemesnę kategoriją ir susitikti superkovoje su I.Adesanya, tačiau panašu, kad tokiam scenarijui nebus lemta išsipildyti.

„Panašu, kad „superkovos“ pasiūlymo jau nebebus ant stalo. Nebeliks jokių pašalinių trukdžių“, - kovos metu rašė J.Jonesas.

Debiutui sunkiasvorių kategorijoje besiruošiantis amerikietis ties tuo nesustojo ir „twitter“ tinkle pažėrė daug kritikos I.Adesanyai: „Geriausias smūgiavimas, kokį tik matė MMA? Šitas nesąmones jau reikėtų užbaigti ir nusileisti žemyn. Panašu, kad visi, kurie rūpinasi manimi, pirmiau nesugeba nugalėti varžovų, pastatytų prieš juos. Keista.“

Kol kas neaišku, kada pats J.Jonesas grįš į narvą. Titulinė UFC sunkiasvorių kova numatyta jau kovo 28 d. rytą tarp Stipe Miočičiaus ir Francio Ngannou. Tos kovos dalyviai – vieni iš kandidatų kautis prieš J.Jonesą, kuris yra užsiminęs apie galimybę kautis gruodį, tačiau visa tai dar tik spekuliacijos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų