Pasaulio slidinėjimo čempionato finišas | Scanpix nuotr.

Pasaulio slidinėjimo čempionato finišas | Scanpix nuotr.

 Obersdorfe (Vokietija) sekmadienį baigėsi pasaulio slidinėjimo čempionatas. Paskutinis medalių komplektas buvo išdalintas alinančiose vyrų 50 km lenktynėse klasikiniu stiliumi.

Po daugiau nei 2 valandų trasoje į finišo tiesiąją praktiškai tuo pačiu metu iššliuožė trys sportininkai – norvegas Johannesas Hoesflotas Klaebo, rusas Aleksandras Bolšunovas ir norvegas Emilis Iversenas. A.Bolšunovas ir J.H.Klaebo prieš finišą sunkiai pasidalino vieta trasoje. Rusui po kontakto su varžovu dviejose vietose lūžo lazda. Tuo pasinaudojęs norvegas finišavo pirmas, o rusui beliko lieti ašaras.

Visgi, po lenktynių teisėjai pakeitė prizininkų rikiuotę. Jie nusprendė diskvalifikuoti J.H.Klaebo dėl trukdymo A.Bolšunovui. Rusą tai pakėlė į antrą vietą, o auksas atiteko šalia šliuožusiam ir į incidentus neįsivėlusiam E.Iversenui (2:10:52.9 val.). Jis A.Bolšunovą aplenkė vos 0.7 sek. Bronzą pelnė dar vienas norvegas Simenas Hegstadas Kruegeris (2:11:01.1).

Incidentas prieš finišą:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų