Dominickas Cruzas | Youtube.com nuotr.

Dominickas Cruzas | Youtube.com nuotr.

 Buvęs UFC čempionas Dominickas Cruzas ankstyvą sekmadienio rytą iškovojo pirmą pergalę nuo 2016 m. birželio, kai skirtingu teisėjų sprendimu nugalėjo Casey Kenney.

Po kovos amerikietis užsipuolė UFC rėmėjo „Monster Energy“ vadovą Hansą Molenkampą. D.Cruzui užkliuvo tai, kad kontraktas su „Monstar Energy“ paverčia UFC kovotojus savotiškais „įkaitais“ ir trukdo jiems susirasti kitų rėmėjų, todėl jis pasiūlė su H.Molenkampu išsiaiškinti santykius narve.

„Buvo ilga ir nuostabi kelionė iki šio taško. Norėčiau, kad kita mano kova būtų labdaringa, ypač tokiais laikais, kai daug netikrų žmonių gali fotografuotis šalia „Lamborghini“ automobilių. Toks vyrukas vardu Hansas Molenkampas daugelį kovotojų pavertė įkaitais. Jis sako, kad pats yra puikus kovotojas, tai aš norėčiau pasiūlyti jam susikauti narve. Gal padarom tai dėl labdaros? Jis turi beveik 50 kg svorio pranašumą ir aš manau, kad su juo galėtume sukurti gerą šou su dideliu priziniu fondu“, - rėžė D.Cruzas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų