Dana White'as | Youtube.com nuotr.

Dana White'as | Youtube.com nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą Las Vegasą (JAV) drebino „UFC 259“ kovos. Kol kas įspūdingiausiame metų MMA turnyre Janas Blachowiczius „išrašė“ pirmą karjeros pralaimėjimą Israeliui Adesanya, Amanda Nunes susitvarkė su Megan Anderson, o Piotras Janas po diskvalifikacijos prarado čempiono diržą Aljamainui Sterlingui.

„Kai surenki narve du geriausius kovotojus, nebūtinai ta kova tau dovanos fejerverkus. Tą matėme ir šiandien, kai Israelio kova su Janu buvo labai taktiška. Aš tik nesupratau teisėjų įvertinimo. Du teisėjai atidavė raundą rezultatu 10:8. Kai aš atėjau į šitą verslą, 10:8 raundas reikšdavo visišką užpakalio išspardymą. Tu turėdavai narve nepadaryti nieko, atrodyti beviltiškai ir tada galėdavai pralaimėti raundą 8:10. Teisėjams reikėtų nustoti dalinti 10:8 raundus į kairę ir į dešinę. Tai jau darosi nekontroliuojama. Reikia kažkaip tai sutvarkyti. Teisėjai sugadins daug kovų, jei taip dalins 10:8 raundus. Šitoje kovoje nebuvo raundo, kurį buvo galima taip įvertinti. Tai tikrai nebuvo kova, kurią kažkas raundais galėjo laimėti 4:1. Jei jūs manote, kad tai buvo 4:1, tada jūs esate išprotėję. Prieš paskutinį raundą ta kova buvo lygi. Pusę lemiamo raundo Izzy laiminėjo, bet tada Janas jį parvertė ir tai nulėmė jo pergalę. 4:1 galėjo atsirasti tik dėl tų nesąmoningų 10:8 raundų įvertinimų. Tai absurdiška“, - sakė UFC prezidentas Dana White‘as.

D.White‘as taip pat papasakojo apie epizodą po kovos, kai jis atėjo įteikti diržą J.Blachowicziui.

„Atėjau įteikti diržo, o Janas atsisuko į mane pasakė – „tu manimi netiki“. Kas per velniava? Kaip aš galiu tavimi netikėti? Tie vyrukai yra sumauti bepročiai. Buvau priblokštas po tų žodžių. Ar aš kada nors ką nors pasakiau, kas tave priverstų galvoti, jog tavimi netikiu?“, - stebėjosi D.White‘as.

UFC prezidento teigimu, kitu J.Blachowicziaus varžovu turėtų tapti reitingo lyderis Gloveris Teixeira, o A.Nunes gali laukti Julianna Pena, neturinti oponentės būsimai kovai. D.White‘as pripažino, kad jį labai nuvylė tokia P.Jano ir A.Sterlingo kovos baigtis. UFC prezidentas pažymėjo, kad būtina kuo greičiau surengti jų revanšinę dvikovą.

D.White‘as atskleidė, kad turnyro metu trumpai pasikalbėjo su Chabibu Nurmagomedovu, buvusiu Islamo Machačevo kampe: „Taip, susitikau su Chabibu ir trumpai pasikalbėjau. Paklausiau, ar jam tinka rugsėjis. Jis iš to klausimo pasijuokė taip pat, kaip jūs dabar juokiatės. Su juo dar susitiksime prie vakarienės stalo.“

Dana White'o spaudos konferencija:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų