Seras Alexas Fergusonas  | Scanpix nuotr.

Seras Alexas Fergusonas | Scanpix nuotr.

Legendinis „Manchester United“ treneris Seras Alexas Fergusonas pripažino, jog 2018 metais išsiliejus kraujui į smegenis bijojo prarasti atminį ir kalbos dovaną.

„Vienas iš pirmųjų dalykų, kuris man buvo svarbus po operacijos, kai atvyko mano šeima, tai buvo atmintis. Visą gyvenimą turėjau puikią atmintį. Visgi kitą savaitę netekau kalbos dovanos. Negalėjau ištarti nei vieno žodžio, tai buvo siaubinga. Mano galvoje sukosi įvairios mintys – ar mano atmintis sugrįš? Ar aš kada nors dar galėsiu kalbėti?

Pas mane atvykusi logopedė liepė man užrašyti ant lapelio visus šeimos narius, futbolo komandos narius. Ji man uždavė klausimus apie gyvūnus, žuvis, paukščius. Po dešimties dienų mano kalba sugrįžo. Supratau, kad visa tai jau išgyvenau, mano atminčiai – viskas gerai“,- pripažino vienas geriausių visų laikų trenerių.

S.A.Fergusonas treniravo „Man Utd“ klubą nuo 1986 iki 2013 metų. Legendinis treneris kartu su Anglijos klubu iškovojo trylika „Premier“ lygos titulų, du kartus triumfavo UEFA Čempionų lygoje ir penkis kartus FA taurėje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų