Israelis Adesanya | Youtube.com nuotr.

Israelis Adesanya | Youtube.com nuotr.

  Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegase (JAV) įvykusiame „UFC 259“ mišrių kovos menų turnyre UFC pussunkio svorio kategorijos čempiono titulą išsaugojo lenkas Janas Blachowiczius, kuris vieningu teisėjų sprendimu (49-46, 49-45, 49-45) nugalėjo vidutinio svorio kategorijos čempioną nigerietį Israelį Adesanyą, kuriam tai buvo pirmasis pralaimėjimas karjeroje per 21 kovą.

„Pralaimėjimai yra tiek gyvenimo, tiek MMA dalis. Esu patyręs pralaimėjimų kitose kovinio sporto šakose, tiesiog tai pirmas mano pralaimėjimas MMA. Man atrodo, kad boksas savo modeliu iškreipė požiūrį į pralaimėjimus taip, kad dabar kiekviena nesėkmė koviniame sporte atrodo kaip didžiulė nelaimė. Taip, pralaimėti nemalonu, bet tai nėra pasaulio pabaiga. Ringe esu pralaimėjęs ne kartą, tačiau mano proto tai nepalaužė. Tiesiog mes su komanda žinome, kad turime padirbėti kai kuriose srityse ir tai tik dar labiau skatina tobulėti“, - sakė I.Adesanya.

Nigerietis spaudos konferencijoje žarstė pagyras J.Blachowicziui: „Jei kam ir būčiau norėjęs pralaimėti, tai tokiam vyrukui kaip Janas. Tai tikras sporto džentelmenas, šaunus vyrukas, kurio istorija – įkvepianti. Žmogus, kuris vos nebuvo atleistas iš UFC, prasiskynė savo kelią į elitą, dominuoja pussunkio svorio kategorijoje ir išrašė pirmą pralaimėjimą MMA būsimai šio sporto legendai.“

I.Adesanya taip pat pažymėjo, kad jį kiek nustebino teisėjų įvertinimai. Nigerietis pripažino, kad J.Blachowiczius nusipelnė pergalės, tačiau negalėjo suprasti, kodėl du teisėjai penktajame raunde įžvelgė tokį triuškinantį lenko pranašumą (10:8).

„Nežinau, kaip paaiškinti tuos 10:8 įvertinimus ir kai kuriuos kitus balus, bet turiu pripažinti, kad šiandien pralaimėjau geresniam kovotojui. Nepasakyčiau, kad narve vyko vienpusis mano užpakalio spardymas. Janas tiesiog laikėsi savo plano ir kartas nuo karto suaktyvėdavo, kad teisėjas negrąžintų mūsų į stovėseną. Tai buvo veteraniškas ėjimas. Aš ateityje dar sugrįšiu į šitą kategoriją, bet dabar manęs laukia 185 svarų kategoriją, kur man reikia dominuoti. Žinau, kad dabar visi priešininkai galvos, kad užtenka mane parversti ant žemės, bet aš jiems esu pasiruošęs priminti, kodėl esu 185 svarų kategorijos karalius“, - pridėjo čempionas.

Israelio Adesanyos spaudos konferencija:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų