Brangiausi futbolo 18-mečiai | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Brangiausi futbolo 18-mečiai | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 „SportBible“ pristatė brangiausių visų laikų 18-mečių futbolininkų dešimtuką, kuriame dominuoja žaidėjai, įsigyti per keletą pastarųjų sezonų.

Dešimtuke galima rasti tik du futbolininkus, kurių perėjimai įvyko dar praėjusiame dešimtmetyje. Tai – Wayne‘as Rooney ir Antonio Cassano. Pastarąjį prieš 20 metų už maždaug 31 mln. eurų „AS Roma“ įsigijo iš „Bari“ komandos, o W.Rooney 2004 m. iš „Everton“ į „Man United“ persikėlė už 37 mln. eurų.

Jei W.Rooney Mančesteryje tapo tikra klubo legenda ir praleido ten net 13 metų, tai A.Cassano įsigijimas „AS Romai“ visiškai neatsipirko. Aikštingo charakterio futbolininkas Romoje turėjo neblogų sezonų, tačiau nuolat veldavosi į konfliktus su klubo vadovybe, o 2006 m. paliko komandą ir persikėlė į Madrido „Real“ vos už 5 mln. eurų – šešis kartus mažesnę sumą, nei prieš tai už jį paklojo „AS Roma“.

Kiti aštuoni į dešimtuką patekę žaidėjai vis dar yra gana jauni, o investicijos į jų atsiperkamumą galima vertinti pagal tai, kiek dabar rinkoje yra verti šie futbolininkai. Iš viso dešimtuko mažiausiai vertė rinkoje – 17 mln. eurų – šiuo metu yra prancūzo Williamo Saliba. Visgi, jei skaičiuosime sumą, kuria žaidėjas nuvertėjo nuo savo 18-ojo gimtadienio, tai čia lyderiu taptų Luke‘as Shaw. Už 37,5 mln. eurų įsigytas ir dažnai traumų kamuojamas futbolininkas dabar vertinamas lygiai 22 mln. eurų, tad jo vertė krito 15,5 mln. eurų.

Visų laikų brangiausių futbolo 18-mečių dešimtukas – fotogalerijoje:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų