Maksimas Fominas | asmeninio archyvo nuotr.

Maksimas Fominas | asmeninio archyvo nuotr.

 Austrijoje šeštadienį baigėsi pasaulio jaunių ir jaunimo biatlono čempionatas. Paskutinis medalių komplektas buvo išdalintas jaunimo grupės vaikinų estafetėje 4x7,5 km.

Auksu džiaugėsi prancūzai – Oscaras Lombardot, Sebastienas Mahonas, Ericas Perrot ir Emilienas Claude. Jie suko 1 baudos ratą, panaudojo 8 papildomus šovinius ir distanciją įveikė per 1 val. 12 min. 48.8 sek. Sidabras atiteko norvegams (+13.3 sek., 1 baudos ratas + 10 papildomų šovinių), o bronza – čekams (+1:23.5, 0+11).

Lietuviai Maksimas Fominas, Nikita Romanovas, Jokūbas Mačkinė ir Romualdas Aleksandrovas užėmė 20-ą vietą (+7:16.7, 1+13) tarp 23 ekipų. Įspūdingai startavęs M.Fominas (0+2) pirmajame etape prarado vos 43.4 sek. lyderiams ir savo etapą baigė 9-as. Neblogu tempu šliuožė ir N.Romanovas (0+3) su J.Mačkine (1+4). N.Romanovas pralaimėjo apie pusantros minutės, o J.Mačkinė, nepaisant baudos rato, prarado tik minutę. Deja, R.Aleksandrovas, nepaisant patenkinamo šaudymo (0+4), prarado net 4 min.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų