Natalija Kočergina (Christian Manzoni/IBU nuotr.) | Organizatorių nuotr.

Čekijoje tęsiasi pasaulio biatlono taurės etapas, kuriame šeštadienį vyko moterų 7,5 km sprinto lenktynės. Jose buvo kovojama ir dėl 60-ies kelialapių į sekmadienį vyksiančias 10 km persekiojimo lenktynes.

Dar vieną pergalę šventė favoritė norvegė Tiril Eckhoff. Ji distanciją įveikė per 18 min. 48.4 sek., o nugalėti jai nesutrukdė net ir 1 baudos ratas. Antra finišavo ukrainietė Julija Džima (+9.3 sek., 0 baudos ratų), trečia – italė Lisa Vittozzi (+15.0, 0). Natalija Kočergina užėmė 79-ą vietą (+2:30.2, 2), o kita Lietuvos atstovė Gabrielė Leščinskaitė tarp 106 dalyvių buvo 99-a (+3:20.0, 2).

Bendroje pasaulio taurės įskaitoje pirmaujanti T.Eckhoff turi 863 taškus. Į antrą vietą pakilo jos tautietė Marte Olsbu Roeiseland (795), aplenkusi švedę Hanną Oeberg (770). Lietuvės taškų dar neturi.

Šeštadienį taip pat vyks vyrų 10 km sprinto lenktynės.