Dailusis čiuožimas | Scanpix nuotr.

Dailusis čiuožimas | Scanpix nuotr.

 Rusiją apskriejo nemalonūs vaizdai iš dailiojo čiuožimo treniruotės, kai viena iš trenerių sugriebė auklėtinę už kaklo ir parvertė ją ant ledo.

Šį momentą nufilmavo vieną iš mamų, kurios dukra irgi lanko tą pačią dailiojo čiuožimo mokyklą. Ji pareikalavo atleisti taip pasielgusią trenerę, tačiau panašu, kad specialistė atsipirko tik 2 savaičių suspendavimu ir vėl grįžo į darbą.

Didžioji dalis dailiojo čiuožimo bendruomenės pasmerkė tokį trenerės elgesį. Apie šį epizodą pasisakė ir pasaulio, dukart olimpinė ir keturiskart Europos dailiojo čiuožimo čempionė Tatjana Volosožar.

„Dailusis čiuožimas yra žiaurus sportas, reikalaujantis didžiulės savikontrolės ir disciplinos, tačiau niekas niekada neturi teisės mušti vaiko. Apie tai negali būti nė kalbos. Taip, trenerė gali būti griežta, bet mokymo metodai niekada negali pereiti į smurtą. Girdėjau, kad trenerė sakė, jog tai yra vienas iš jos treniravimo metodų. Ne, tai ne treniravimo metodas, tai profesionalumo stoka ir akivaizdus nesugebėjimas dirbti su vaikais“, - sakė T.Volosožar.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų