Claressa Shields | Scanpix nuotr.

Claressa Shields | Scanpix nuotr.

 Penktadienio vakrą pasaulio čempionė Claressa Shields (11-0, 2 nokautai) sukūrė naują istoriją.

Moterų svorio kategorijos iki 154 svarų kovoje C.Shields dominavo prieš Marie-Eve Dicaire (17-1, 0 nokautų) ir visų trijų teisėjų sprendimu 100-90 ne tik apgynė WBC ir WBO čempionės titulus, bet ir atėmė IBF bei laimėjo laisvąjį WBA „super“ čempionės diržus.

Pirmą kartą per 20 metų moterų kova buvo pagrindinė „pay-per-view“ vakaro dvikova.

„Aš tai padariau“, – po kovos sakė C.Shields. „Rezultatas buvo 100-90, negaliu dėl to pykti, bet ji naudojo alkūnes. Aš ieškojau nokauto ir kelis kartus beveik jį pasiekiau, bet žinote, kova vyksta dvi minutes, tuomet teisėjas 30 sekundžių ją stabdo, nes ji mane laiko ir suknistai daužo alkūnėmis. Nors esu laiminga, bet norėjau pasiekti nokautą, tiesiog neturėjau tam pakankamai laiko. Ji nenorėjo laimėti kovos, viskas ko ji norėjo – išlikti 10 raundų, o man toks mentalitetas nėra priimtinas. Visgi aš esu neginčijama čempionė, pirmoji boksininkė istorijoje tapusi dviejų svorio kategorijų neginčijama čempione“.

C.Shields tiksliai atliko 116 iš 409 smūgių, tuo tarpu M.Dicaire – 31 iš 263.

25-erių metų C.Shields tapo pirma vyrų ar moterų kovotoja keturių diržų eroje, kuri yra neginčijama čempione dvejose svorio kategorijose. Be to, kad dabar ji yra neginčijama svorio kategorijos iki 154 svarų čempione, dukart olimpinio aukso savininkė 2019 m. balandį dominavo prieš vokietę Christiną Hammer (26-1, 12 nokautų, 1 be nugalėtojo) ir tapo neginčijama vidutinio svorio kategorijos čempione.

Dėl COVID-19 pandemijos šiame bokso vakare galėjo dalyvauti maždaug 375 sirgaliai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų